Nový material LUX, pro teplákové soupravy Bison sportswear.

Jednou z nejdůležitějších položek při výrobě dresů a sportovního oblečení je kvalitní materiál.

Naše mnohaleté zkušenosti, získané při výrobě dresů a sportovního oblečení, jsme zúročili při vývoji nových materiálů, které splňují naši představu absolutní TOP kvality. Vývoji materiálů jsme spolu s našimi dodavateli věnovali velkou pozornost, protože je to nezbytná podmínka spokojenosti s našimi výrobky. Exkluzivita dodávek těchto materiálů je zárukou jejich použití pouze pro produkty od BISON SPORTSWEAR s.r.o.

Bison Sportswear s.r.o. ručí za kvalitu a hygienickou nezávaznost všech použitých materiálů a garantuje dodržení všech deklarovaných parametrůu nás nekoupíte nic, o čem by jsme nebyli přesvědčení, že je 100% kvalitní!

Na sezónu 2021 jsme připravili nový, exkluzivní material LUX, pro teplákové soupravy Bison sportswear, s.r.o., který nabízí prvotřídní komfort.

Nový, inovativní material pro teplákové soupravy s příměsí elastanu v kombinaci s jemným vnitřním podčesem zaručuje vysoký komfort při nošení. Pružnost materiálu, při zachování všech klíčových vlastností, posunuje jeho užitné vlastnosti a zařazuje ho na úroven Hi-tech tkanin.

Máte zájem o teplákové soupravy? Napiště si o vzorek materiálu a nechte si ZDARMA připravit grafický návrh od našich profesionálních grafiků!

Týmové soupravy (skládající se z bundy a kalhot) vyrábíme nejčastěji ve střihu Klasik. Používáme vzdušný a funkční materiál, který spolu s tímto provedením střihu zajišťuje komfort při nošení teplákové soupravy. Týmovou soupravu využijete jak pro zahřátí před a po samotném výkonu, tak při fyzické zátěži.

Největší předností je možnost plného sublimačního potisku týmové soupravy v designu shodném s týmovými dresy. Týmové bundy nebo kalhoty můžete objednat i zvlášť, ne jen jako celou soupravu.

Jako inspirace vám mohou sloužit nové grafické náhledy na našem webu týmového vybavení – prohlédněte si je a vyberte si svůj design.

Neváhejte nás kontaktovat, rádi vám poradíme a připravíme nabídku pro váš klub.

BISON SPORTSWEAR
Hlavní menu