Technologie výroby

Dresy vyrábíme pouze z kvalitních a ověřených materiálů, které vyhovují současným vysokým nárokům, a pečujeme o precizní dílenské provedení všech našich produktů.

Díky použití nejmodernějších výrobních technologií jsme schopni vám dodat dresy pro většinu běžně provozovaných sportů a tyto dresy pak na základě vašich specifických požadavků dál upravit. Široké možnosti kvalitního barevného potisku dresů nám umožňuje metoda sublimačního tisku (viz níže).

Provedení střihů (včetně pánské a dámské varianty), výběr límců nebo barevný design dresů je jen na vás. My vám vyrobíme jakýkoliv dres si budete přát. A pokud budete s výběrem na vážkách, ozvěte se nám, rádi vám poradíme.

Chcete vidět, jak vypadá průběh výroby dresů? Podívejte se na fotky nebo video z výroby.

Sublimační tisk

K potisku našich dresů používáme metodu sublimačního tisku. Jde o moderní technologii, která umožňuje realizovat i ty nejsložitější a nejbláznivější potisky dresů ve fotografické kvalitě. Sublimační tisk lze navíc použít na široké spektrum materiálů.

Základem tohoto postupu je tepelně-chemický proces, který zajistí důkladný přenos barev do materiálu. Výsledný obraz tak nezůstane pouze na povrchu, ale obarví materiál do hloubky. Tím se zajistí dlouhá výdrž potisku, rovnající se často životnosti samotného materiálu. Tento způsob tisku používáme při výrobě plnobarevných dresů pro všechny sporty, stejně jako štulpen a návleků na hokej, vlajek nebo minidresů.

Samotný sublimační tisk probíhá přenesením motivu z média na daný materiál pomocí digitálního plotru. Výrobu provádíme na špičkovém stroji japonské značky Mimaki a všechny produkty zažehlujeme na tepelném lisu. Tím je zaručena nejvyšší kvalita a ostrost přenesených barev na daný materiál. Grafiku zpracováváme v našem studiu s možností přímé kalibrace barev dle vašeho přání.

Sublimační tisk nabízí celou řadu výhod:

  • Perfektní barvy.
  • Digitální tisk s fotorealistickým vzhledem.
  • Mechanická odolnost.
  • Nehmatatelný potisk odolný proti oděru což zaručuje dlouhou trvanlivost.
  • Při opakované výrobě naprosto totožné barvy.

Přihlaste se k odběru zpráv o novinkách a akčních nabídkách
Zanechte nám zprávu, rádi Vám odpovíme.
Informace o zpracování osobních dat
BISON SPORTSWEAR
Hlavní menu