Ragby dresy – praktické, elegantní a kvalitní.

Při hraní ragby se kontaktu s protihráči nevyhnete. Při výrobě dresů na ragby s tím počítáme, a dresy proto vyrábíme ze speciálního odolného a pohodlného materiálu. Ať už jste nebojácná ragbistka, nebo urostlý ragbista, naše dresy vám při hře poskytnou potřebný komfort.

Ragby dresy vyrábíme z odolného a příjemného materiálu Span 300 gr. Tento jedinečný materiál je příjemný při nošení a zároveň mimořádně pevný. Ragbisté oceňují především jeho velkou elasticitu, díky které dresy z výroby Bison Sportswear vždy přesně padnou na tělo.

Neméně důležité jsou Ragby trenýrky.
Trenýrky na ragby z výroby Bison Sportswear poskytují maximální odolnost, profesionální vzhled a hlavně pohodlí pro hráče i hráčky. Vyrábíme je ve speciálním střihu, který poskytuje pocit naprosté volnosti. Základní provedení trenýrek vyrábíme s elastickým pásem a stahovací šňůrkou.
Použitý, lehký a prodyšný materiál s mimořádnou pevností dokáže nahradit těžké a neprodyšné materiály všude tam, kde jde hlavně o pevnost a odolnost.

Dresy a trenýrky na ragby pravidelně testujeme při vysoké zátěži v ligových klubech.

Z důvodu větší odolnosti všechny švy dresů a trenýrek pro Ragby dvakrát prošíváme speciálním stehem a používáme k tomu dvoujádrové nitě.

V našich dresech na ragby vybíhají na hřiště mužské i ženské týmy všech věkových kategorií. Přesvěčte se sami v naší fotogalerii týmů v dresech Ragby z výroby Bison sporswear. Vyberte si dresy podle svých představ a přidejte se ke nim také.

Podívejte se také do fotogalerie vyrobených dresů, kde uvidíte, jak vypadají dresy pro Ragby z dílny Bison Sportswear.

Svoje vlastní dresy získáte jednoduše. Začněte výběrem jejich střihu a barevnosti v našem konfigurátoru dresů pro rugby. Nebo si můžete vybrat některý z předpřipravených designů pro rugby.

Jak probíhá celý proces přípravy vlastního designu a objednávky dresů a týmového oblečení? Podívejte se na jednoduchý přehled, kde najdete užitečné rady pro průběh objednávky.

Pokud si s něčím nevíte rady, neváhejte nás kontaktovat, rádi vám kdykoliv poradíme.

BISON SPORTSWEAR
Hlavní menu