Sálové sporty – jasná volba nejen pro zimu.

Ať už se věnujete některému ze sálových sportů celoročně, nebo jim holdujete jenom z důvodu sněhem zavátých venkovních hřišť a areálů, kvalitní a pohodlné dresy a týmové, sportovní oblečení jistě oceníte.

Střihové provedení našich dresů, trenýrek a dalšího sportovního oblečení vyhovuje jak individuálním, indoor sportům, tak také těm týmovým. V našem výrobním sortimentu najdete dresy a týmové oblečení pro futsal, basketbal, volejbal, florbal, házenou a další. Velkou oblibu mají také dresy pro squash, stolní tenis, šipky, kuželky a bowling a spoustu dalších sportů.

Výhodou výroby u nás je také to, že naše jednotné ceny zahrnují již veškerý potisk. Nemusíte se omezovat ve výběru barev, množství natištěných čísel, log a nápisů. Vše je již v ceně, včetně přípravy grafického návrhu našimi grafiky.

U nás se prostě fantazii meze nekladou!

Vývoji materiálů, použitých na sportovní dresy a týmové oblečení, jsme spolu s našimi dodavateli věnovali velkou pozornost, protože je to nezbytná podmínka spokojenosti s našimi výrobky. Nevěřte těm, co vám tvrdí, že můžou vyrobit oblečení ze stejných manteriálů jako Bison Sportswear, není to možné.
Exkluzivita dodávek těchto materiálů je zárukou jejich použití pouze pro produkty od BISON SPORTSWEAR s.r.o.

U nás nekoupíte nic, o čem by jsme nebyli přesvědčení, že je 100% kvalitní!

Proč vyrábět dresy u Bison Sportswear? Přečtěte si několik důvodů.

Prohlédněte si také nabídku našich sportů.

Pokud si nevíte rady, stačí nás kdykoliv kontaktovat, rádi vám poradíme.

BISON SPORTSWEAR
Hlavní menu