Softshell bunda – přivítejte podzim stylově a pohodlně.

Softshellová bunda umožňuje plný sublimační potisk v celé ploše. Můžete ji mít ve svém, originálním klubovém designu, na kterém vynikne nápaditá grafika v celém rozsahu. Nabízíme také potisk reflexními FLUO barvami.

Maximální komfort v každém počasí.

Bunda je vyrobena je z nejkvalitnějšího, třívrstvého materiálu s membránou Tek-Series, která je větru odolná a vysoce prodyšná. Materiál je velmi příjemný při nošení, měkký, teplý, lehký a elastický. Dokáže kombinovat nepromokavost, tepelnou odolnost, větruvzdornost a prodyšnost.

Připravena pro pohyb v chladném prostředí.

V softshellové bundě z výroby Bison Sportswear se budete cítit pohodlně i při pohybu.
Důvodem vysokého komfortu při nošení našich softshellových bund je použití nejkvalitnějšího materiálu a jeho vysoká prodyšnost, která umožňuje odpařování potu směrem ven a zabraňuje hromadění potu a tím následné ochlazování těla.
To je hlavní rozdíl mezi Softshellovými bundami Bison Sportswear a na trhu rozšířených, levnějších vaiant. Na první pohled rozdíl nepoznáte. Ten se projeví, až se v bundě dostanete do špatného počasí a navíc se budete hýbat.

Parametry membrány:
Vodní sloupec > 10 000 mm (metoda UNI 5122)
Prodyšnost > 11 000 g/qm/24hod (metoda ASTM/E96BW)

Provedení: Pánský nebo dámsky střih, dvě přední kapsy, náprsní kapsa, kapuce, komfortní manžety v rukávech. Jednoruční stahování v pase pružným lankem. Rub softshell bundy je bílý. Provedení ve dvou variantách – stojáček nebo kapuce. Vnitřek kapuce může být potištěn dle Vašich představ.

Nech si zdarma připravit vlastní design Softshellové bundy , nebo dalšího, týmového oblečení a potom se rozhodněte.

Neváhejte nás kontaktovat, rádi vám poradíme.

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!
Hlavní menu