Sportovní oblečení z výroby Bison Sportswear v roce 2019.

Začátek nového roku je tady. Jako každý rok, jsme připraveni pomoci vašemu týmu, klubu nebo oddílu zaujmout originálním oblečením a odlišit se od těch ostatních.

Vývoj a výroba sportovních dresů a týmového oblečení je nikdy nekončící proces, který nás baví. Hledáme nový, zajímavý sortiment, využíváme dokonalejší technologické možnosti, používáme nové materiály, zdokonalujeme střihy.
Než se námi vybraný materiál, nebo nově vyvzorovaný střih dostane k vám, prověřujeme jeho vlastnosti a chování za náročných podmínek. Teprve potom ho zařadíme do našeho sortimentu.

Neustále se vyvíjející technologie výroby nabízejí stále více možností v grafickém provedení dresů a sportovního oblečení. Tak proč je nevyužít?
Nemusíte mít žádné obavy ze zadání přípravy grafiky a výroby. Není to vůbec složité.
Přečtěte si podrobnosti k průběhu objednávky dresů a týmového oblečení.

Zjednodušeně řečeno, návrh designu vašeho sportovního oblečení si můžete sami připravit v konfigurátoru, nebo si vybrat z atraktivních, předpřipravených designů. Stačí si vybrat sport a můžete začít.
Naši grafici potom návrh dokončí a připraví jeho finální podobu k odsouhlasení. Teprve po vašem odsouhlasení zadáme zakázku do výroby.

Příprava grafického návrhu našimi profesinálními grafiky je zcela zdarma! Nezaplatíte nic navíc!

Ať už se jedná o grafiku, střihové provedení, použitý materiál nebo sublimační tisk, za vším, co opustí naši výrobu si stojíme.

Můžete využívat nejvyšší kvalitu sportovního oblečení Bison Sportswear.

Pokud vás to zajímá, zjistěte více o technologii sublimačního tisku na dresy a sportovní oblečení.

Nebo nás rovnou kontaktujte, rádi odpovíme na vaše dotazy.

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!
Hlavní menu