Fotogalerie dresů
Zobrazit galerii
Mohlo by vás zajímat
Využijte zbytek financí klubu v roce 2021 a zajistěte si sportovní oblečení na sezónu 2022.
23. 11. 2021

Potřebujete vyčerpat zbývající finanční prostředky klubu, týmu, sboru nebo školního týmu do konce roku? Vyjdeme vám vstříc a navíc přídáme dárek! Objednejte si dresy nebo týmové oblečení do konce roku 2021. Více informací ...

Archiv novinek

Dresy na americký fotbal

Hráči a hráčky amerického fotbalu potřebují pořádnou dávku vytrvalosti a úpornosti, čemuž musejí odpovídat i pevné a odolné dresy. Naše dresy na americký fotbal vydrží i zápas s tím nejurputnějším soupeřem, a navíc vám poskytnou náležité pohodlí při hře.

Proces objednávky dresů na americký fotbal začněte v konfigurátoru nahoře. Zde si zvolíte podobu vašich dresů, jejich počet a základní střih. Tyto údaje nám pošlete pomocí jednoduchého formuláře a my vám vytvoříme nezávaznou kalkulaci. Bližší info o dresech na americký fotbal najdete níže.

Více informací

Dres na americký fotbal

U nás si vyberete dresy na americký fotbal v několika střihových provedeních:

  • • KLASIK
  • • PRO
  • • AMS
  • • STAR


U dresů STAR byl naším cílem
nový, technicky propracovaný model dresu. Proto jsme přišli s inovativním řešením fixace rukávů a jejich délku uzpůsobili nejnovějším trendům. Těm odpovídá i zakončení zadního dílu dresu, bočního panelu dresu a spojení předního a bočního dílu dresu.

Pro juniory máme navíc v nabídce dresy FLAG – dresy na americký fotbal v raglánovém provedení.

Podobu jednotlivých střihů dresů najdete v přehledu produktů na americký fotbal.

Při výrobě dresů na americký fotbal používáme originální materiály zhotovené speciálně pro tento sport, díky kterým dosahujeme kvality shodné s dresy ze zámoří. Tyto materiály zajišťují odolnost, pružnost a pohodlí dresů.

Kalhoty na americký fotbal

Kalhoty na americký fotbal vyrábíme ve speciálním střihu, který hráčům poskytuje pocit naprosté volnosti. Šijeme ze 100% polyesteru, který je lehký, pružný, prodyšný a mimořádně pevný. Všechny švy dvakrát prošíváme speciálním stehem a používáme k tomu dvoujádrové nitě. Široká guma v pase v kombinaci s opaskem umožňuje dokonalou fixaci kalhot, a tím i pohodlí hráče při pohybu.

Přední díl kalhot na americký fotbal vyrábíme bez šněrování a nohavice jsou pod kolenem zakončeny gumou. V našich kalhotách na americký fotbal najdete i standardní vnitřní kapsy na chrániče kolen a stehen. Kvůli individuálním požadavkům na chrániče ale dodáváme kalhoty na americký fotbal pouze bez chráničů.

Jak u dresů, tak u kalhot na americký fotbal máte možnost zvolit potisk dle svého přání.

Vlastní návrh dresů na americký fotbal

Dresy na americký fotbal s vlastním originálním designem vytvoříte snadno. Stačí, když nám sdělíte svoji představu, a my už v našem grafickém studiu vyladíme celý návrh včetně detailů. Grafický návrh vám připravíme zadarmo a s výrobou dresů začneme teprve ve chvíli, kdy finální podobu dresů odsouhlasíte.

Zápasy amerického fotbalu dávají pořádně zabrat hráčům i dresům, proto možnost výroby dresů ve vlastním designu využijete i jako způsob náhrady zničených dresů.

Jak objednat dresy na americký fotbal?

První krok v procesu objednávky uděláte vytvořením žádosti o nezávaznou kalkulaci v konfigurátoru nahoře. V něm si zvolíte vzhled, střih a počet dresů na americký fotbal. My vám pak pošleme zpracovanou nezávaznou kalkulaci i s návrhem dresů – pokud na ni kývnete, dáme se do jejich výroby a co nevidět máte nové dresy v šatně.

Pro zahájení objednávky dresů na americký fotbal vám stačí znát jen základní požadavky. Pokud ale chcete mít detailní přehled, další informace najdete v ceníku a velikostních tabulkách.

Přihlaste se k odběru zpráv o novinkách a akčních nabídkách
Zanechte nám zprávu, rádi Vám odpovíme.
Informace o zpracování osobních dat
BISON SPORTSWEAR
Hlavní menu