Vyber si design. Napiš nám počet dresů pro přípravu nezávazné nabídky.
Přidej poznámky, případně číslo grafického náhledu, který se ti líbí.
Můžeme ho dále upravit podle požadavků.
Dresy ve vybraném designu mohou být s dlouhým i krátkým rukávem, s různým typem límců.
Nelíbí se ti barevnost návrhů? Připravíme novou.
Ve vybraném designu ti můžeme připravit další fotbalové produkty nebo týmové vybavení.
Klikni na design pro pokračování


RA16

RA15

RA14

RA13

RA12

RA11

RA10

RA09

RA08

RA07

RA06

RA05

RA04

RA03

RA02

RA01

Fotogalerie dresů
Zobrazit galerii
Mohlo by vás zajímat
2021 – sport se nám vrátí, připravte se.
03. 1. 2021

Vážení naši zákazníci, příznivci, sportovci, milovníci sportu, máme za sebou těžký rok 2020, který přinesl velké změny pro nás všechny, a to nejen na poli sportu. Uplynulý rok byl pravděpodobně ten nejnáročnější v naší dlouhé historii. Více informací ...

Archiv novinek

Dresy na americký fotbal

Hráči a hráčky amerického fotbalu potřebují pořádnou dávku vytrvalosti a úpornosti, čemuž musejí odpovídat i pevné a odolné dresy. Naše dresy na americký fotbal vydrží i zápas s tím nejurputnějším soupeřem, a navíc vám poskytnou náležité pohodlí při hře.

Proces objednávky dresů na americký fotbal začněte v konfigurátoru nahoře. Zde si zvolíte podobu vašich dresů, jejich počet a základní střih. Tyto údaje nám pošlete pomocí jednoduchého formuláře a my vám vytvoříme nezávaznou kalkulaci. Bližší info o dresech na americký fotbal najdete níže.

Více informací

Dres na americký fotbal

U nás si vyberete dresy na americký fotbal v několika střihových provedeních:

  • • KLASIK
  • • PRO
  • • AMS
  • • STAR


U dresů STAR byl naším cílem
nový, technicky propracovaný model dresu. Proto jsme přišli s inovativním řešením fixace rukávů a jejich délku uzpůsobili nejnovějším trendům. Těm odpovídá i zakončení zadního dílu dresu, bočního panelu dresu a spojení předního a bočního dílu dresu.

Pro juniory máme navíc v nabídce dresy FLAG – dresy na americký fotbal v raglánovém provedení.

Podobu jednotlivých střihů dresů najdete v přehledu produktů na americký fotbal.

Při výrobě dresů na americký fotbal používáme originální materiály zhotovené speciálně pro tento sport, díky kterým dosahujeme kvality shodné s dresy ze zámoří. Tyto materiály zajišťují odolnost, pružnost a pohodlí dresů.

Kalhoty na americký fotbal

Kalhoty na americký fotbal vyrábíme ve speciálním střihu, který hráčům poskytuje pocit naprosté volnosti. Šijeme ze 100% polyesteru, který je lehký, pružný, prodyšný a mimořádně pevný. Všechny švy dvakrát prošíváme speciálním stehem a používáme k tomu dvoujádrové nitě. Široká guma v pase v kombinaci s opaskem umožňuje dokonalou fixaci kalhot, a tím i pohodlí hráče při pohybu.

Přední díl kalhot na americký fotbal vyrábíme bez šněrování a nohavice jsou pod kolenem zakončeny gumou. V našich kalhotách na americký fotbal najdete i standardní vnitřní kapsy na chrániče kolen a stehen. Kvůli individuálním požadavkům na chrániče ale dodáváme kalhoty na americký fotbal pouze bez chráničů.

Jak u dresů, tak u kalhot na americký fotbal máte možnost zvolit potisk dle svého přání.

Vlastní návrh dresů na americký fotbal

Dresy na americký fotbal s vlastním originálním designem vytvoříte snadno. Stačí, když nám sdělíte svoji představu, a my už v našem grafickém studiu vyladíme celý návrh včetně detailů. Grafický návrh vám připravíme zadarmo a s výrobou dresů začneme teprve ve chvíli, kdy finální podobu dresů odsouhlasíte.

Zápasy amerického fotbalu dávají pořádně zabrat hráčům i dresům, proto možnost výroby dresů ve vlastním designu využijete i jako způsob náhrady zničených dresů.

Jak objednat dresy na americký fotbal?

První krok v procesu objednávky uděláte vytvořením žádosti o nezávaznou kalkulaci v konfigurátoru nahoře. V něm si zvolíte vzhled, střih a počet dresů na americký fotbal. My vám pak pošleme zpracovanou nezávaznou kalkulaci i s návrhem dresů – pokud na ni kývnete, dáme se do jejich výroby a co nevidět máte nové dresy v šatně.

Pro zahájení objednávky dresů na americký fotbal vám stačí znát jen základní požadavky. Pokud ale chcete mít detailní přehled, další informace najdete v ceníku a velikostních tabulkách.

Přihlaste se k odběru zpráv o novinkách a akčních nabídkách
Zanechte nám zprávu, rádi Vám odpovíme.
Informace o zpracování osobních dat
BISON SPORTSWEAR
Hlavní menu