Vyber si design. Napiš nám počet dresů pro přípravu nezávazné nabídky.
Přidej poznámky, případně číslo grafického náhledu, který se ti líbí.
Můžeme ho dále upravit podle požadavků.
Dresy ve vybraném designu mohou být s dlouhým i krátkým rukávem.
Nelíbí se ti barevnost návrhů? Připravíme novou.
Ve vybraném designu ti můžeme připravit další badmintonové produkty nebo týmové vybavení.
Klikni na design pro pokračování


RF45

RF44

RF43

RF42

RF41

RF40

RF39

RF38

RF37

RF36

RF35

RF34

RF33

RF32

RF31

RF30

RF29

RF28

RF27

RF26

RF25

RF24

RF23

RF22

RF21

RF20

RF19

RF18

RF17

RF16

RF15

RF14

RF13

RF12

RF11

RF10

RF9

RF8

RF7

RF6

RF5

RF4

RF3

RF2

RF1

Fotogalerie dresů
Zobrazit galerii
Mohlo by vás zajímat
Sálové sporty – jasná volba nejen pro zimu.
03. 2. 2019

Ať už se věnujete některému ze sálových sportů celoročně, nebo jim holdujete jenom z důvodu sněhem zavátých venkovních hřišť a areálů, kvalitní a pohodlné dresy a týmové, sportovní oblečení< Více informací ...

Archiv novinek

Badminton

Badminton je nejrychlejší raketový sport. Ačkoliv se to na první pohled nezdá, hráč musí mít postřeh, hbitost a výbornou kondici. Během jediného zápasu často naběhá až několik kilometrů. Kvalitní a funkční oblečení je proto pro badminton nezbytností. Samozřejmostí je dnes také požadavek na originální design, který dokáže zaujmout a hráč v něm bude vypadat skvěle po celou dobu utkání. Právě takový vám připravíme.
Příprava grafického návrhu všech produktů je zcela zdarma!

Více informací

Dres badminton

Střih dresu, určeného pro badminton může být v provedeních pánský (klasický nebo raglán) a dámský (klasický nebo raglán anatomicky přizpůsoben ženskému tělu). V nabídce najdete také atraktivně upravené střihy s ventilací (DOBLO). V naší nabídce najdete také vypasovaný, elastický dres. Maximální elasticita a pružnost materiálu nabízí bezkonkurenční komfort a funkčnost. Můžete si vybrat typ límce, písma a čísel dle vašeho přání. Základní velikosti dresů si ověříte pomocí velikostní tabulky.
Přehled používaných materiálů najdete na stránce materiály. Všechny naše materiály jsou velice kvalitní a funkční. Neváhejte nás kontaktovat, rádi vám poradíme s výběrem toho nejlepšího právě pro vás. Potřebujete informace k ceně našich dresů? Najdete je v ceníku.

Polokošile badminton

Polokošile, určena pro sportovní aktivity, je díky kvalitnímu, funkčnímu materiálu vhodná právě pro badminton. Představuje elegantní variantu pohodlného a funkčního sportovního oblečení.
Provedení polokošile je ve střihu POLO s moderním límečkem, se zpevněným rozepínáním na čtyři knoflíčky. Samozřejmostí je také možnost volit ze střihového provedení pánské a dámské.
Polokošile má dvojité prošití švů a vnitřní šev je krytý lemovkou. Exluzivní vzhled podtrhuje tištěná vnitřní etiketa a ergonomicky prodloužený zadní díl.
Námi doporučovaným materiálem polokošile pro badminton je CoMo. Přehled všech používaných materiálů najdete na stránce materiály. Nevíte si rady? Neváhejte nás kontaktovat, rádi vám poradíme. Základní velikosti polokošil si určíte pomocí velikostní tabulky.
Informace k ceně polokošil najdete v ceníku.

Trenýrky badminton

Trenýrky, neboli kraťasy, si můžete vybrat a objednat i samostatně bez dresů. Pokud ovšem potřebujete celý sportovní komplet, doporučujeme nejdříve vybrat dres nebo polokošili, ke kterým vám nezávazně připravíme korekturu trenýrek ve shodném designu. Trenýrky jsou vyráběny ve dvou provedeních střihu. Pánský (klasický) a dámský (elastický). Samozřejmostí je možnost výroby trenýrek s kapsami.
Námi doporučovaným materiálem trenýrek pro badminton je CoMo. Jedná se o velice příjemný a zároveň funkční materiál. Přehled všech používaných materiálů najdete na stránce materiály. Nevíte si rady? Neváhejte nás kontaktovat, rádi vám poradíme. Základní velikosti trenýrek si určete pomocí velikostní tabulky. Potřebujete informace k ceně trenýrek pro badminton? Najdete je v ceníku.

Sukýnky badminton

Velmi žádané jsou také sukýnky pro badminton. Vyrábíme je v provedení jako jednobarevné nebo v plném sublimačním potisku dle designu dresů a přání zákazníka. Sukně pro badminton je možno vyrábět i s vnitřní nohavičkou. Námi doporučovaným materiálem pro výrobu sukýnek je CoMo. Jedná se o velice příjemný a zároveň funkční materiál. Přehled všech používaných materiálů najdete na stránce materiály. Nevíte si rady? Neváhejte nás kontaktovat, rádi vám poradíme. Základní velikosti sukýnek pro badminton si určete pomocí velikostní tabulky. Potřebujete informace k ceně sukýnek? Najdete je v ceníku.

Vlastní návrh

Pokud si nevyberete žádný model dresu, polokošile, trenýrek či sukýnek z naší nabídky pro badminton, nebo požadujete oblečení ve vlastním, originálním designu, můžeme v našem grafickém studiu společně s vámi vytvořit sportovní oblečení zcela podle vašich představ. Příprava grafického návrhu je zdarma. Samostatná výroba se vždy uskuteční až po odsouhlasení vzorků nebo tiskových náhledů. V případě ztráty nebo zničení vašich současných dresů nebo oblečení vám rádi zkompletujeme neúplné sady zhotovením podobných produktů tak, abyste je i nadále mohli používat.

Přihlaste se k odběru zpráv o novinkách a akčních nabídkách
Zanechte nám zprávu, rádi Vám odpovíme.
Informace o zpracování osobních dat