Basketbal - vybavení

Zvolte produkt pro konfiguraci

  • Basketbalový dres

  • Basketbalový převlečník

  • Basketbalové trenýrky

  • Basketbalový Racerback dres

Produkty Ceníky Materiály Velikostní tabulky
Fotogalerie dresů
Zobrazit galerii
Mohlo by vás zajímat
Nové designy dresů a sportovního oblečení na sezónu 2021.
24. 4. 2021

Na sezónu 2021 jsme pro vás připravili nové, exkluzivní designy pro výběr dresů ve všech sportech. Vybírejte očima!Nové, atraktivní grafické náhledy dresů ve všech sportech vám pomohou snadněji naplnit vaše představy a usnadní výběr a přípravu originálního designu dresů a sportovního oblečení pro váš klub. Více informací ...

Archiv novinek

Basketbalové dresy

Běhání, doskoky, nahrávky – basketbal je fascinující hra. Hrajete oficiální soutěž? Nebo si jen chodíte s kamarády čas od času zahrát streetball? V každém případě je fajn mít pohodlný a funkční dres. U nás mezi amatérskými sportovci a profesionály nerozlišujeme. Vždy vám dodáme prvotřídní basketbalové dresy, trenýrky a převlečníky podle vašich představ.

Jak probíhá proces objednávky dresů na basket? Jednoduše si zvolte předběžnou podobu dresů v našem konfigurátoru nahoře (můžete si vybrat z již připravených návrhů, nebo přijít se zcela vlastním) a pošlete nám nezávaznou poptávku. Detailnější info o basketbalových dresech pak najdete níže:

Více informací

Basketbalové dresy

Střih basketbalového dresu vyrábíme ve dvou provedeních: pánském, nebo dámském. Kromě vhodného střihu basketbalového dresu máte volnou ruku i v jeho dalších parametrech, jako je materiál, typ límce, barevnost, rozmístění případných log sponzorů nebo podobu písma a čísel.

Basketbalové trenýrky

Basketbalové trenýrky podle vašich přání vám klidně dodáme i samostatně bez dresů. Tvorbu celého basketbalového kompletu raději začněte výběrem dresu – my vám pak nezávazně připravíme návrh basktebalových kraťasů ve shodném designu. Opět máte na výběr ze dvou provedení střihu basketbalových trenýrek –  pánského a dámského. Basketbalové dresy i trenýrky neustále inovujeme, proto nově nabízíme zpevněné švy pro větší odolnost.

Převlečníky na basketbalové dresy

Basketbalové převlečníky jsou oblíbeným doplňkem basketbalových dresů. Zabraňují totiž náhlému prochladnutí, čímž snižují riziko případného svalového zranění. Na výběr máte mezi standardním provedením basketbalových převlečníků s krátkým, nebo dlouhým rukávem. Stejně tak je jen na vás, zda si vyberete převlečník s krátkým, nebo celo zipem.

Basketbalové převlečníky i s převlečnými kalhotami vám dodáme v designu přesně odpovídajícímu vašim týmovým barvám. Velice žádaným materiálem pro výrobu převlečníků je materiál Coton.  S výběrem materiálu převlečníků vám rádi poradíme, poslední slovo ale máte opět vy.

Materiály basketbalových dresů

Basketbalové dresy a kraťasy vám můžeme vyrobit z celé řady materiálů, ale mezi naše favority patří materiál CoMo 160 gr.

Materiál CoMo 160 gr. byl vyvinut speciálně na základě našich mnohaletých zkušeností s odíváním profesionálních i amatérských sportovních týmů. Tento materiál proto poskytuje maximální vzdušnost, dobře odvádí pot a jeho povrchová úprava zajišťuje perfektní vzhled potisku.

Vlastní návrh basketbalových dresů

Potřebujete doplnit svoji neúplnou sadu na chlup stejnými dresy? Nebo už máte v hlavě přesnou podobu svých nových basketbalových dresů, trenýrek a převlečníků? V našem grafickém studiu společně s vámi zdarma vytvoříme design dresů přesně podle vašich představ. S výrobou vždy začneme až potom, co odsouhlasíte finální podobu všech částí objednávky.

Jak objednat basketbalové dresy?

Postup objednávky basketbalových dresů je snadný – v konfigurátoru nahoře si zvolíte způsob tvorby návrhu dresů a v intuitivním rozhraní zadáte základní požadavky na jejich počet a podobu. Poté nám jednoduchým formulářem pošlete žádost o nezávaznou kalkulaci. My se vám pak ozveme, doladíme společně detaily a dohodneme se na finální ceně i podobě dresů.

Detailní parametry basketbalových dresů pak najdete v jejich ceníku a velikostních tabulkách. Při žádosti o nezávaznou kalkulaci se bez nich ale obejdete.

Přihlaste se k odběru zpráv o novinkách a akčních nabídkách
Zanechte nám zprávu, rádi Vám odpovíme.
Informace o zpracování osobních dat
BISON SPORTSWEAR
Hlavní menu