Máte vybraný design svých dresů?
Všechny nabízené druhy fan předmětů vám můžeme připravit podle designu vašich dresů.
Podívejte se do přehledu všech možných fan produktů a napište nám.
Chcete si svůj design sami připravit v konfigurátoru? Pokračujte v konfigurátoru výběrem
produktů fan předmětů.Fotogalerie dresů
Zobrazit galerii
Mohlo by vás zajímat
Týmové / firemní / rodinné - sportovní oblečení ve vlastním designu.
30. 8. 2020

Sportovní oblečení, dresy, šátky a roušky ve vlastním designu od českého výrobce, z českého materiálu. V dnešní době není dobrý nápad spoléhat se na unifikovanou nabídkou prodejců, kteří nabízejí stejné oblečení z dovozu pro všechny kuby. Více informací ...

Archiv novinek

Fan předměty

Možná nejste aktivní sportovci, ale i tak byste chtěli nosit šály Vašeho oblíbeného týmu. Není nad to na zápase zvednout šálu nad hlavu a hlasitě fandit. Stejně tak je fajn koukat na mini dres Vašeho oblíbeného týmu třeba na stole v pracovně, nebo v autě, to už necháme na Vás.

Více informací

Šály

Nabízíme Vám pletené šály a sublimační fleece šály v rozměrech 140 x 18 centimetrů ze 100 % acylu, resp. jemně střiženého micro fleece. Výrobky z micro fleece vynikají především nízkou hmotností. Přesto nabízí velmi vysoký komfort nošení. Pevná, ale přitom velmi měkká vlákna působí velmi příjemným dojmem na omak.

Podrobnější informace o materiálech naleznete zde. Základní informace o ceně naleznete v ceníku.

Mini dresy

Tiskový motiv minidresu je spolu se všemi reklamami, logy, nápisy a čísly natištěn na papír a následně za tepla a tlaku se tento tisk přenese na látku. Tím se docílí vysoké stálosti barev s jasnými odstíny a prakticky se zabrání poškození potisku častým praním mini dresu. Výsledkem je profesionální vzhled minidresu, který uspokojí i náročné zákazníky. Z hlediska porovnání ceny a kvality tento způsob výrobyminidresů uvítají především zákazníci s požadavkem většího počtu reklam a jiných potisků v maximálním rozlišení. Barevný odstín dresu natiskneme podle požadavku zákazníka, přesné zadání barev podle vzorníku PANTONE C.
Vyrábíme minidresíky pro fotbal, hokej, basketbal, volejbal a další klasické sporty. Můžeme vám také vyrobit minidresíky ve střihu pro americký fotbal a jiné sporty.

Základní informace o ceně naleznete v ceníku.

Klíčenka – Lanyard

Oblíbený týmový – fan produkt s možností vlastního designu. Klíčenka je doplněná plastovým klipem, karabinkou, šňůrkou na mobil a obsahuje safety clip.
Příjemný a zároveň pevný materiál je vhodný pro každodenní použití. Rozměry: šířka 2cm, délka 52cm.

Týmový polštář.

Atraktivní týmový polštářek. Možnost výroby ve vlastním, originálním designu. Rozměry 40x40cm.

Týmový podsedák.

Možnost výroby ve vlastním, originálním designu. Podsedák je vybaven bočním zipem. Rozměry 28x38cm.

Polštář, podsedák i klíčenku si můžete prohlédnout ve fotogalerii Fan produktů.

Vlastní návrh

Pokud si nevyberete žádný model dresu z naší nabídky, nebo požadujete dresy v originálním designu ,můžeme v našem grafickém studiu společně s vámi vytvořit dresy podle vašich představ. Příprava grafického návrhu je zdarma. Samostatná výroba se vždy uskuteční až po odsouhlasení vzorků nebo tiskových náhledů. V případě ztráty nebo zničení vašich současných dresů vám rádi zkompletujeme neúplné sady zhotovením podobných dresů tak, abyste i nadále mohli tyto dresy používat.

Přihlaste se k odběru zpráv o novinkách a akčních nabídkách
Zanechte nám zprávu, rádi Vám odpovíme.
Informace o zpracování osobních dat
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!
Hlavní menu