INFORMACE

Brankářský dres vyrobený již v novém střihu dokonale padnoucí na tělo. Dres je vyroben z velmi odolného materiálu a na rukávech je zakončen úpletem pro fixaci rukávů a pohodlí brankáře. Lokty jsou chráněny polyuretanovou pěnou všitou do boku rukávu v místě lokte.Tento systém umístění má za úkol dokonale tlumit rázy způsobené pohybem brankáře na zem, ale i díky použitému materiálu nijak neomezuje volnost pohybu. Materiál: 100% Polyester. Dresy je možno vyrábět z materiálu dle výběru viz. informace materiály. Velikost si určitě dle naší velikostní tabulky. Cena dresu v základním provedení je 500,- Kč bez DPH. Kompletní ceník fotbalového sortimentu najdete tady.

K brankářským dresům jako ucelený komplet dodáváme i trenýrky ve stejném designu (viz. trenýrky) a to za 340,- bez DPH. Vyrábíme též jednobarevné speciální brankářské trenýrky s výztuhami (viz. brankářské trenýrky) a to za 230,- bez DPH.

VLASTNÍ NÁVRH

Pokud si nevyberete žádný model dresu z naší nabídky, nebo požadujete dresy v originálním designu,můžeme v našem grafickém studiu společně s vámi vytvořit dresy podle vašich představ. Samostatná výroba se vždy uskuteční až po odsouhlasení vzorků nebo tiskových náhledů.V případě ztráty nebo zničení vašich současných dresů vám rádi zkompletujeme neúplné sady zhotovením podobných dresů tak,abyste i nadále mohli tyto dresy používat.

BAREVNOST

Nemůžete se rozhodnout jakou barvu dresu či trenýrek zvolit..? Pro inspiraci můžete použít níže uvedený odkaz kde najdete seznam použitelných Pantone barev. Zobrazení barev na Vašem monitoru je však pouze orientační (závisí na zkalibrování vašeho monitoru) a nemusí se shodovat se skutečnými barvami Pantone. Vzorník zde.

Fotogalerie dresů
Zobrazit galerii
Mohlo by vás zajímat
Multifunkční tubusový šátek ve vlastním designu – ideální ochrana úst a nosu při sportu.
03. 4. 2020

Ochranu před chladným vzduchem i viry zajistí multifunkční tubusový šátek. Funkční, účinný a designový. Jednou z mála možností sportu v tomto složitém období je běh v přírodě. Také při něm by vaše ústa a nos měla být chráněna. Více informací ...

Archiv novinek
Přihlaste se k odběru zpráv o novinkách a akčních nabídkách
Zanechte nám zprávu, rádi Vám odpovíme.
Informace o zpracování osobních dat
Hlavní menu