Vyber si design. Klikni a odešli požadavek na nezávaznou nabídku.
Vybraný design doladíme na míru podle požadavků.
Ve vybraném designu ti můžeme připravit další hasičské produkty nebo týmové vybavení.
Klikni na design pro pokračování


RS 54

RS 53

RS 52

RS 51

RS 50

RS 49

RS 48

RS 47

RS 46

RS 45

RS 44

RS 43

RS 42

RS 41

RS 40

RS 39

RS 38

RS 37

RS 36

RS 35

RS 34

RS 33

RS 32

RS 31

RS 30

RS 29

RS 28

RS 27

RS 26

RS 25

RS 24

RS 23

RS 22

RS 21

RS 20

RS 19

RS 18

RS 17

RS 16

RS 15

RS 14

RS 13

RS 12

RS 11

RS 10

RS 9

RS 8

RS 7

RS 6

RS 5

RS 4

RS 3

RS 2

RS 1

RF45

RF 45

RF 44

RF44

RF43

RF 43

RF 42

RF42

RF41

RF 41

RF 40

RF40

RF39

RF 39

RF38

RF 38

RF37

RF 37

RF36

RF 36

RF 35

RF35

RF 34

RF34

RF 33

RF33

RF 32

RF32

RF 31

RF31

RF 30

RF30

RF 29

RF29

RF 28

RF28

RF 27

RF27

RF 26

RF26

RF25

RF 25

RF24

RF 24

RF23

RF 23

RF 22

RF22

RF21

RF 21

RF20

RF 20

RF19

RF 19

RF18

RF 18

RF17

RF 17

RF16

RF 16

RF 15

RF15

RF 14

RF14

RF 13

RF13

RF 12

RF12

RF11

RF 11

RF 10

RF10

RF 9

RF9

RF8

RF 8

RF 7

RF7

RF6

RF 6

RF5

RF 5

RF4

RF 4

RF3

RF 3

RF2

RF 2

RF1

Fotogalerie dresů
Zobrazit galerii
Mohlo by vás zajímat
Využijte zbytek financí klubu v roce 2021 a zajistěte si sportovní oblečení na sezónu 2022.
23. 11. 2021

Potřebujete vyčerpat zbývající finanční prostředky klubu, týmu, sboru nebo školního týmu do konce roku? Vyjdeme vám vstříc a navíc přídáme dárek! Objednejte si dresy nebo týmové oblečení do konce roku 2021. Více informací ...

Archiv novinek

Hasičské dresy

Slogan: „Nemusí pršet, stačí, když kape,“ pro sportovce provozující hasičské sporty rozhodně neplatí – právě naopak. Proto dobře víme, že ať už se realizujete v jakékoli disciplíně hasičských sportů, vždy do toho půjdete na 100 %. Na hasičské dresy Bison se proto můžete vždy spolehnout – a to jak u savice, tak u proudnice.

Kde zahájíte proces objednávky hasičských dresů? Začněte výběrem designu v konfigurátoru výše. Níže pak najdete podrobnější informace o hasičských dresech, které vám výběr usnadní.

Více informací

Hasičské dresy

Hasičský dres si můžete objednat v pánském (klasik nebo raglán) i dámském (klasik nebo raglán anatomicky přizpůsobený ženskému tělu) střihu. Rovněž můžete vybírat z nových, atraktivně upravených střihů hasičských dresů s ventilací (DOBLO).V naší nabídce najdete také vypasovaný, elastický dres. Maximální elasticita a pružnost materiálu nabízí bezkonkurenční komfort a funkčnost.  Můžete si zvolit typ límce, písma a čísel dle přání.

Hasičské dresy doporučujeme vyrábět především z těchto materiálů:

    • • CANADA 155 gr.
  • • CoMo 160 gr. (pružný a pohodlný materiál vyvinutý exkluzivně na základě požadavků a zkušeností Bison Sportswear)

Hasičské kalhoty

K hasičským dresům nabízíme tepláky a elastické kalhoty jak v jednobarevné variantě, tak s potiskem. Na výběr máte také mezi pánským a dámským střihem kalhot – ten je anatomicky přizpůsoben ženské postavě, a umožňuje tak ženám maximálně pohodlný pohyb. Na spodní části všech hasičských kalhot také najdete úplet pro lepší fixaci. Věnujte ale prosím zvýšenou pozornost výběru správných velikostí hasičských kalhot. Obzvlášť u elastických kalhot pro hasiče je výběr velikosti velmi důležitý, protože budete-li mít kalhoty větší, nevyužijete plně vlastnosti materiálu, pokud naopak menší, budete se cítit nepohodlně, a navíc se tím deformuje vzhled potisku. Pokud budete chtít, upravíme délku kalhot nebo přidáme do spodní části zip pro snadnější oblékání.

Elastické hasičské kalhoty

Při výběru elastických hasičských kalhot máte na výběr mezi sublimačními elastickými kalhotami s potiskem a jednobarevnými elastickými kalhotami.

Nové střihové úpravy elastických kalhot pro hasiče zaručují pohodlný pohyb a pohodlný sed. K tomu přispívají také anatomicky řešené nohavice. Pas je doplňen fixační tkaničkou pro lepší zajištění stability. Dámské hasičské kalhoty disponují navíc efektně zvýšeným pasem a vnitřní fixační gumou.

Design potisku sublimačních elastických kalhot pro hasiče vám navrhneme přesně podle vašich přání tak, aby ladil s vašimi hasičskými dresy. Případně je navrhneme a dodáme i zcela samostatně.

U jednobarevných elastických hasičských kalhot pak máte na výběr z několika barevných provedení.

Pohodlný materiál našich elastických jednobarevných hasičských kalhot je mimořádně jemný, lehký a prodyšný. Tvoří jej polypropylenové vlákno a elastické vlákno Lycra s měkkým bavlněným omakem. Určitě oceníte i zvýšenou nemačkavost a výbornou přilnavost se schopností vrátit se do původního tvaru. Touto svou zvýšenou stahovací schopností chrání svaly, což je u sportovního oblečení pro hasiče obzvlášť důležité.

Volné hasičské tepláky

Také u volných hasičských tepláků si můžete zvolit buď variantu s potiskem, nebo bez. Volné sublimační tepláky jsou výbornou volbou pro ty, kteří se necítí v elastických kalhotách a zároveň požadují design shodný se svými hasičskými dresy. Grafiku na hasičské kalhoty vám podle vašeho zadání rádi vytvoříme.

I u jednobarevných hasičských tepláků nabízíme rozmanitost – na výběr máte hned z několika barevných provedení.

Materiál tepláků je velmi vzdušný a zajišťuje pohodlný pohyb. V pase je široká guma se šňůrkou. Na spodní části hasičských kalhot je úplet pro lepší fixaci. I u hasičských tepláků nabízíme pánský a dámský střih.

Hasičské šátky

Multifunkční tubusový hasičský šátek je skvělým doplňkem pro většinu outdoorových sportů. Je vyroben z elastického polyesterového mikrovlákna, které je lehké, pružné a příjemné na dotek. Navíc pot nesaje, ale odvádí na povrch. Multifunkční tubusový šátek vás na hasičských soutěžích ochrání před sluncem, zimou, potem i prachem. Mrkněte na některé možnosti jeho použití.

Velikost tubusového šátku pro hasiče se přizpůsobí všem uživatelům, můžete jej proto použít také jako kuklu, masku, nákrčník, čepici nebo čelenku. Potěší i nenáročná údržba šátku. Jednoduše jej vyperete v automatické pračce a nemusíte ho ani žehlit. Navíc vám nabízíme exkluzivní možnost šátku ve vlastním designu, ladícím s vašimi dresy pro hasičský sport.

Jak si vytvořit vlastní návrh hasičských dresů?

Chcete pro svůj hasičský sbor zcela originální dresy? Na základě vašich požadavků zadaných v konfigurátoru vám v našem grafickém studiu pomůžeme vytvořit zcela jedinečný design vašich hasičských dresů. Grafický návrh vám zhotovíme zdarma a následnou výrobu dresů provedeme až poté, co schválíte vzorky nebo tiskové náhledy. Možnost zhotovení originálního designu vám také umožní vašemu týmu nahradit chybějící dresy (například ztracené, poškozené nebo zcela zničené).

Jak si objednat hasičské dresy?

Na začátku procesu objednávky dresů tedy stojí vaše nezávazná poptávka v konfigurátoru nahoře na této stránce, podle které pro vás vytvoříme finanční kalkulaci a detailní grafický návrh. Teprve poté, co obojí schválíte, začneme se samotnou výrobou vašich hasičských dresů.

V první fázi objednávky hasičských dresů vám stačí jen obecná představa. Pro lepší přehled o podobě nabízených produktů se případně podívejte na názorný přehled produktů i na konkrétní údaje o cenách, velikostech a materiálech hasičských dresů.

Přihlaste se k odběru zpráv o novinkách a akčních nabídkách
Zanechte nám zprávu, rádi Vám odpovíme.
Informace o zpracování osobních dat
BISON SPORTSWEAR
Hlavní menu