Fotogalerie dresů
Zobrazit galerii
Mohlo by vás zajímat
2021 – sport se nám vrátí, připravte se.
03. 1. 2021

Vážení naši zákazníci, příznivci, sportovci, milovníci sportu, máme za sebou těžký rok 2020, který přinesl velké změny pro nás všechny, a to nejen na poli sportu. Uplynulý rok byl pravděpodobně ten nejnáročnější v naší dlouhé historii. Více informací ...

Archiv novinek

Dresy na házenou

Krev, pot a… míč. Házená je tvrdá hra, skýtající pohled na souboj silných rukou a rychlých nohou. Běhat hodinu po hřišti jen s malými přestávkami dá zabrat profíkům i rekreačním hráčům. Pro stoprocentní výkon proto potřebujete pohodlné dresy na házenou z kvalitního materiálu s praktickým střihem. U nás krom toho ale získáte i originální design, díky kterému na vás soupeři jen tak nezapomenou.

Kde začít s procesem objednávky? Napřed si vyberte (nebo sami vytvořte) návrh dresů v konfigurátoru nahoře a pošlete nám základní údaje o rozsahu objednávky skrz jednoduchý formulář. Potřebujete víc informací o dresech na házenou? Najdete je níže.

Více informací

Házenkářské dresy

Co se výsledné podoby vašich házenkářských dresů týče, máte volné ruce. Vybrat si můžete z několika provedení pánského i dámského střihu dresu – kromě klasických střihů a raglánů nabízíme i raglány anatomicky přizpůsobené ženské postavě nebo speciálně upravené střihy s ventilací (DOBLO). V naší nabídce najdete také vypasovaný, elastický dres. Maximální elasticita a pružnost materiálu nabízí bezkonkurenční komfort a funkčnost. Barevnost, typ límce, podoba písma nebo čísel záleží jen na vás.

Házenkářské trenýrky

Házenkářské trenýrky si můžete vybrat a objednat i samostatně bez dresů. Výběr celého sportovního kompletu ale doporučujeme začít výběrem házenkářského dresu. K němu vám pak nezávazně dodáme i návrh kraťasů ve shodném designu. Házenkářské trenýrky si můžete objednat ve dvou provedeních střihu – pánském nebo dámském (klasickém), nebo dámském (elastickém) střihu.

Materiály dresů na házenou

Házenkářské dresy a trenýrky vám jsme schopni zhotovit z celé řady materiálů. Nejvíce se nám ale osvědčily materiály CANADA 155 gr. a především CoMo 160 gr., který byl vyvinut speciálně na základě našich požadavků. Při jeho vývoji jsme zúročili svoje mnohaleté zkušenosti s odíváním profi i amatérských sportovních týmů. Výsledkem jsou lehké a vzdušné házenkářské dresy a trenýrky, které skvěle odvádí pot a potisk na nich skvěle drží.

Vlastní návrh dresu na házenou

Fantazii meze neklademe. Pokud proto chcete házenkářské dresy v originálním designu a s vlastním potiskem, můžeme v našem grafickém studiu společně vytvořit dresy na házenou podle vašich představ. Grafický návrh vám vytvoříme zdarma a výrobu zahájíme, teprve až odsouhlasíte vzorky nebo tiskové náhledy. Možnost vlastního návrhu využijete i v případě, že potřebujete doplnit stávající sadu dresů novými se stejným designem.

Jak objednat dresy na házenou?

Objednávku nových házenkářských dresů zahájíte volbou jejich vzhledu v konfigurátoru nahoře. Základní parametry dresů včetně přibližného rozsahu objednávky zde zadáte do přehledného formuláře a pošlete nám ke zpracování. My vám pak dodáme předběžné nacenění a grafický návrh dresů. Poté, co na obojí kývnete, vrhneme se na výrobu vašich nových dresů.

V první fázi objednávky se nemusíte zabývat technickými podrobnostmi, pokud ale přesto chcete mít přehled o všech informacích, najdete je v ceníku a velikostních tabulkách.

Přihlaste se k odběru zpráv o novinkách a akčních nabídkách
Zanechte nám zprávu, rádi Vám odpovíme.
Informace o zpracování osobních dat
BISON SPORTSWEAR
Hlavní menu