Vyber si design. Napiš nám počet dresů pro přípravu nezávazné nabídky.
Přidej poznámky, případně číslo grafického náhledu, který se ti líbí.
Můžeme ho dále upravit podle požadavků.
Dresy ve vybraném designu mohou být s dlouhým i krátkým rukávem, s různým typem límců.
Nelíbí se ti barevnost návrhů? Připravíme novou.
Ve vybraném designu ti můžeme připravit další házenkářské produkty nebo týmové vybavení.
Klikni na design pro pokračování


RF45

RF44

RF43

RF42

RF41

RF40

RF39

RF38

RF37

RF36

RF35

RF34

RF33

RF32

RF31

RF30

RF29

RF28

RF27

RF26

RF25

RF24

RF23

RF22

RF21

RF20

RF19

RF18

RF17

RF16

RF15

RF14

RF13

RF12

RF11

RF10

RF9

RF8

RF7

RF6

RF5

RF4

RF3

RF2

RF1

Fotogalerie dresů
Zobrazit galerii
Mohlo by vás zajímat
Týmové / firemní / rodinné - sportovní oblečení ve vlastním designu.
30. 8. 2020

Sportovní oblečení, dresy, šátky a roušky ve vlastním designu od českého výrobce, z českého materiálu. V dnešní době není dobrý nápad spoléhat se na unifikovanou nabídkou prodejců, kteří nabízejí stejné oblečení z dovozu pro všechny kuby. Více informací ...

Archiv novinek

Dresy na házenou

Krev, pot a… míč. Házená je tvrdá hra, skýtající pohled na souboj silných rukou a rychlých nohou. Běhat hodinu po hřišti jen s malými přestávkami dá zabrat profíkům i rekreačním hráčům. Pro stoprocentní výkon proto potřebujete pohodlné dresy na házenou z kvalitního materiálu s praktickým střihem. U nás krom toho ale získáte i originální design, díky kterému na vás soupeři jen tak nezapomenou.

Kde začít s procesem objednávky? Napřed si vyberte (nebo sami vytvořte) návrh dresů v konfigurátoru nahoře a pošlete nám základní údaje o rozsahu objednávky skrz jednoduchý formulář. Potřebujete víc informací o dresech na házenou? Najdete je níže.

Více informací

Házenkářské dresy

Co se výsledné podoby vašich házenkářských dresů týče, máte volné ruce. Vybrat si můžete z několika provedení pánského i dámského střihu dresu – kromě klasických střihů a raglánů nabízíme i raglány anatomicky přizpůsobené ženské postavě nebo speciálně upravené střihy s ventilací (DOBLO). V naší nabídce najdete také vypasovaný, elastický dres. Maximální elasticita a pružnost materiálu nabízí bezkonkurenční komfort a funkčnost. Barevnost, typ límce, podoba písma nebo čísel záleží jen na vás.

Házenkářské trenýrky

Házenkářské trenýrky si můžete vybrat a objednat i samostatně bez dresů. Výběr celého sportovního kompletu ale doporučujeme začít výběrem házenkářského dresu. K němu vám pak nezávazně dodáme i návrh kraťasů ve shodném designu. Házenkářské trenýrky si můžete objednat ve dvou provedeních střihu – pánském nebo dámském (klasickém), nebo dámském (elastickém) střihu.

Materiály dresů na házenou

Házenkářské dresy a trenýrky vám jsme schopni zhotovit z celé řady materiálů. Nejvíce se nám ale osvědčily materiály CANADA 155 gr. a především CoMo 160 gr., který byl vyvinut speciálně na základě našich požadavků. Při jeho vývoji jsme zúročili svoje mnohaleté zkušenosti s odíváním profi i amatérských sportovních týmů. Výsledkem jsou lehké a vzdušné házenkářské dresy a trenýrky, které skvěle odvádí pot a potisk na nich skvěle drží.

Vlastní návrh dresu na házenou

Fantazii meze neklademe. Pokud proto chcete házenkářské dresy v originálním designu a s vlastním potiskem, můžeme v našem grafickém studiu společně vytvořit dresy na házenou podle vašich představ. Grafický návrh vám vytvoříme zdarma a výrobu zahájíme, teprve až odsouhlasíte vzorky nebo tiskové náhledy. Možnost vlastního návrhu využijete i v případě, že potřebujete doplnit stávající sadu dresů novými se stejným designem.

Jak objednat dresy na házenou?

Objednávku nových házenkářských dresů zahájíte volbou jejich vzhledu v konfigurátoru nahoře. Základní parametry dresů včetně přibližného rozsahu objednávky zde zadáte do přehledného formuláře a pošlete nám ke zpracování. My vám pak dodáme předběžné nacenění a grafický návrh dresů. Poté, co na obojí kývnete, vrhneme se na výrobu vašich nových dresů.

V první fázi objednávky se nemusíte zabývat technickými podrobnostmi, pokud ale přesto chcete mít přehled o všech informacích, najdete je v ceníku a velikostních tabulkách.

Přihlaste se k odběru zpráv o novinkách a akčních nabídkách
Zanechte nám zprávu, rádi Vám odpovíme.
Informace o zpracování osobních dat
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!
Hlavní menu