Vyber si design. Napiš nám počet dresů pro přípravu nezávazné nabídky.
Přidej poznámky, případně číslo grafického náhledu, který se ti líbí.
Můžeme ho dále upravit podle požadavků.
Dresy ve vybraném designu mohou být v různém střihovém provedení, s různým typem límců.
Nelíbí se ti barevnost návrhů? Připravíme novou.
Ve vybraném designu ti můžeme připravit další hokejové produkty nebo týmové vybavení.
Klikni na design pro pokračování


RH 32

RH 31

RH 30

RH 29

RH 28

RH 27

RH 26

RH 25

RH 24

RH 23

RH 22

RH 21

RH 20

RH 19

RH 18

RH 17

RH 16

RH 15

RH 14

RH 13

RH 12

RH 11

RH 10

RH 9

RH 8

RH 7

RH 6

RH 5

RH 4

RH 3

RH 2

RH 1

Fotogalerie dresů
Zobrazit galerii
Mohlo by vás zajímat
Týmové / firemní / rodinné - sportovní oblečení ve vlastním designu.
30. 8. 2020

Sportovní oblečení, dresy, šátky a roušky ve vlastním designu od českého výrobce, z českého materiálu. V dnešní době není dobrý nápad spoléhat se na unifikovanou nabídkou prodejců, kteří nabízejí stejné oblečení z dovozu pro všechny kuby. Více informací ...

Archiv novinek

Inline hokej

Není hokej jako hokej. Inline hokej je náročný sport, vyžadující rychlost, hbitost a velkou soustředěnost. Inline hokej sice není tak kontaktní jak lední hokej, ale i tak hráči a hráčky dostávají pěkně do těla. A co teprve jejich dresy? Přinášíme Vám kvalitní, odolné a funkční dresy pro inline hokej. Tak obléknout dresy, nazout inline brusle a hurá na hřiště.

Více informací

In-line hokejové dresy

Dres pro In-line hokej je vyráběn v několika provedeních střihu a to Klasik, Kulaté sedlo, Hranaté sedlo, Raglán, Raglán – kulaté sedlo. Všechny střihy je možno dále upravovat. Je možné provést úpravu v podobě zdvojených rukávů nebo ramen, všití ventilační a miniventilační síťky v boku in-line dresu a podobně. Síťky, jako jedni z mála výrobců, barevně upravujeme pro dokonalý výsledný design dresu. Samozřejmě si můžete vybrat typ límce, písma a čísel dle Vašeho přání. Máme pro Vás na výběr i možnost spodního zakončení dresu ve stylu STANDARD anebo PRO. Základní velikosti inline dresů si určete pomocí velikostní tabulky. Nejvhodnější materiály inline dresů jsou: CANADA 230 gr., Sun 230 gr., Blesk 230 gr a Elite 230 gr. Canada 230 gr. je nejpoužívanější, profesionální a velmi kvalitní úplet, zaručující vysokou kvalitu a odolnost. Sun 230 gr. je kvalitní polyesterový úplet, aktuálně velmi žádaný pro svoji hladkou strukturu, díky které vynikají všechny loga a designy. Blesk 230gr. je porézní polyesterový velmi lesklý materiál, který dodá dresu třpytivý efekt. A Elite 230gr. je polyesterový materiál, který je speciálně vyvzorován dle používaných materiálů v NHL. Vytváří dojem kostičkového designu pro zvýraznění efektu nejvyšší kvality dresu. Podrobnější informace o materiálech naleznete zde. Informace o ceně inline dresů naleznete v ceníku.

Jednobarevné dresy

Firma Bison pro Vás připravila nabídku jednobarevných In-line hokejových dresů ve výše uvedených variantách. Tyto dresy dodáváme bez možnosti potisku.

Základní velikosti dresů si určete pomocí velikostní tabulky. Podrobnější informace o materiálu naleznete zde. Informace o ceně naleznete v ceníku.

In-line kalhoty

Kalhoty na In-line hokej vyrábíme ze speciálně vyvinutého materiálu Sven 240 gr. Mimořádná pevnost, elasticita a prodyšnost tohoto materiálu poskytuje maximální komfort a odlišuje inline kalhoty Bison od ostatních. Sven 240 gr. dokáže díky svým vlastnostem nahradit těžké, neprodyšné materiály všude tam, kde je hlavním požadavkem pevnost. Díky prodyšnosti samotného materiálu odpadá nutnost všívání ventilačních dílů. Kalhoty na In-line hokej jsou lehké, maximálně komfortní a nebrání pohybu. Kalhoty v novém, ultralehkém provedení nabízejí díky svému unikátnímu střihu profesionální vzhled, který uspokojí i nejnáročnější zákazníky. In-line kalhoty z tohoto materiálu a v tomto střihu dostanete exkluzivně pouze u Bison Sportswear, s.r.o.

Základní velikosti inline kalhot si určete pomocí velikostní tabulky. Podrobnější informace o materiálu naleznete zde. Informace o ceně naleznete v ceníku.

Vlastní návrh

Pokud si nevyberete žádný model dresu nebo kalhot z naší nabídky, nebo požadujete dresy v originálním designu,můžeme v našem grafickém studiu společně s vámi vytvořit dresy podle vašich představ. Příprava grafického návrhu je zdarma. Samostatná výroba se vždy uskuteční až po odsouhlasení vzorků nebo tiskových náhledů. V případě ztráty nebo zničení vašich současných dresů vám rádi zkompletujeme neúplné sady zhotovením podobných dresů tak, abyste i nadále mohli tyto dresy používat.

Přihlaste se k odběru zpráv o novinkách a akčních nabídkách
Zanechte nám zprávu, rádi Vám odpovíme.
Informace o zpracování osobních dat
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!
Hlavní menu