Vyber si design. Klikni a odešli požadavek na nezávaznou nabídku.
Vybraný design doladíme na míru podle požadavků.
Ve vybraném designu ti můžeme připravit další lakrosové produkty nebo týmové vybavení.
Klikni na design pro pokračování


RL 44

RL 43

RL 42

RL 41

RL 40

RL 39

RL 38

RL 37

RL 36

RL 35

RL 34

RL 33

RH 32

RH 31

RH 30

RH 29

RH 28

RH 27

RH 26

RH 25

RH 24

RH 23

RH 22

RH 21

RH 20

RH 19

RH 18

RH 17

RH 16

RH 15

RH 14

RH 13

RH 12

RH 11

RH 10

RH 9

RH 8

RH 7

RH 6

RH 5

RH 4

RH 3

RH 2

RH 1

Fotogalerie dresů
Zobrazit galerii
Mohlo by vás zajímat
Nové designy dresů a sportovního oblečení na sezónu 2021.
24. 4. 2021

Na sezónu 2021 jsme pro vás připravili nové, exkluzivní designy pro výběr dresů ve všech sportech. Vybírejte očima!Nové, atraktivní grafické náhledy dresů ve všech sportech vám pomohou snadněji naplnit vaše představy a usnadní výběr a přípravu originálního designu dresů a sportovního oblečení pro váš klub. Více informací ...

Archiv novinek

Dresy na lakros

Při hraní fieldlakrosu, boxlakrosu, interkrosu, pinnie, racerback nebo českého lakrosu se neobejdete bez správné sportovní výbavy, týmového ducha a hlavně funkčního dresu. Vyberte si proto dres s pohodlným střihem a zajímavým designem. U nás najdete obojí.

Jak probíhá objednávka? Vyberte si požadovanou část dresu na lakros v konfigurátoru nahoře. Zde pak zadáte svoje základní požadavky na dresy, ty nám pošlete a my vám odpovíme s nezávaznou kalkulací vaší objednávky. Bližší informace o našich lakrosových dresech najdete po rozkliknutí níže.

Více informací

Lakros dresy

Lakrosové dresy vyrábíme ve dvou základních provedeních:

    • • pánském (klasický střih nebo raglán)
  • • dámském (klasický střih nebo raglán anatomicky přizpůsobený ženské postavě).


Nově navíc máte na výběr i pánské i dámské
dresy ve střihu DOBLO s ventilací. Ve všech případech si pak sami zvolíte vhodný typ límce, stejně jako podobu písma a čísel na dresu.

Box lakros

Dres pro boxlakros vyrábíme hned v několika provedeních střihu – například Klasik, Supre nebo speciální brankařský střih Box Lakros Goal. Všechny střihy vyrábíme ve variantě se sedlem i bez a můžeme je pro vás dále upravit například zdvojením rukávů a ramen nebo všitím ventilační a miniventilační síťky v boku boxlakrosového dresu. Jako jedni z mála výrobců barevně upravujeme ventilační síťky pro dokonalý výsledný design dresu. Také u boxlakrosového dresu si sami zvolíte typ límce, písma a čísel.

Trenýrky na lakros

Lakrosové trenýrky vyrábíme v dámském a pánském střihu. Speciální střihy našich trenýrek vám zaručí maximální komfort při pohybu. Vyberte si mezi jednobarevným provedením, nebo si vytvořte vlastní design trenýrek podle svého dresu.

Sukně na lakros

Sukýnky pro lakrosový sport ocení především slečny a dámy. Opět máte na výběr mezi jednobarevným provedením nebo jejich originálním vzhledem odpovídajícím designu vašeho dresu. U nás si můžete objednat i lakrosové sukně s vnitřní nohavičkou.

Materiály dresů na lakros

Lakrosové dresy, trenýrky a sukně jsme pro vás schopni vyrobit z celé řady materiálů. Nejlepší zkušenosti ale máme s materiály CANADA 155 gr. a především CoMo 160 gr.

CoMo 160 gr. je materiál vyvinutý speciálně na základě našich mnohaletých zkušeností s oblékáním profesionálních i amatérských sportovních týmů. Díky tomu jsou lakrosové dresy zhotovené z tohoto materiálu vzdušné, dobře odvádějí pot a poskytují komfort po celou dobu sportovního výkonu. Navíc jsme pamatovali i na povrchovou úpravu, která zajišťuje dokonalý vzhled potisku dresu.

Vlastní návrh lakrosového dresu

Máte v hlavě vlastní vizi svých dresů? V našem grafickém studiu společně s vámi vytvoříme dresy podle vašich představ. Grafický návrh vám připravíme zdarma. Se samotnou výrobou dresů a trenýrek začneme až poté, co odsouhlasíte vzorky nebo tiskové náhledy. Tato varianta vám přijde vhod i v případě, že potřebujete doplnit nekompletní sadu lakrosových dresů o kousky ve stejném designu.

Jak začít s objednávkou lakrosového dresu?

Objednávku zahájíte zvolením příslušného typu oblečení na lakros nahoře. Zde zadáte základní parametry, barevnost, střih a celkovou podobu dresu (případně trenýrek nebo sukní). To vše nám pošlete pomocí jednoduchého formuláře a my se vám pak ozveme s nezávaznou kalkulací a grafickým návrhem. Jakmile vše odsouhlasíte, dáme dohromady finální objednávku a pustíme se do výroby vašich lakrosových dresů.

V první fázi objednávky nemusíte řešit technické detaily. Pokud vás ale přesto zajímají konkrétní údaje a čísla, najdete je v ceníku a velikostních tabulkách. Chcete se na něco zeptat? Podívejte se do sekce častých dotazů nebo nás rovnou kontaktujte.

Přihlaste se k odběru zpráv o novinkách a akčních nabídkách
Zanechte nám zprávu, rádi Vám odpovíme.
Informace o zpracování osobních dat
BISON SPORTSWEAR
Hlavní menu