Fotogalerie dresů
Zobrazit galerii
Mohlo by vás zajímat
Využijte zbytek financí klubu v roce 2021 a zajistěte si sportovní oblečení na sezónu 2022.
23. 11. 2021

Potřebujete vyčerpat zbývající finanční prostředky klubu, týmu, sboru nebo školního týmu do konce roku? Vyjdeme vám vstříc a navíc přídáme dárek! Objednejte si dresy nebo týmové oblečení do konce roku 2021. Více informací ...

Archiv novinek

Motokrosové dresy

Nedá vám vůně benzinu spát? Není divu, motokros je úžasný sport. Bez pořádných motokrosových dresů ale motokrosové řádění rozhodně není ono. Pořiďte si proto kvalitní dresy, vesty a bundy na motokros z naší nabídky a užijte si tak jízdu naplno.

Jak probíhá proces objednávky? Začněte tvorbou návrhu požadovaného oblečení (dresu, vesty nebo bundy) v konfigurátoru dresů nahoře. Zde zadáte své základní požadavky a jednoduchým formulářem zažádáte o nezávaznou kalkulaci vaší objednávky. Bližší info ohledně motokrosových dresů najdete níže.

Více informací

Motokrosové dresy

Motokrosový dresy u nás pořídíte ve dvou základních střizích:

  • KLASIK
  • RAGLÁN

Střih RAGLÁN navíc nabízíme i v provedení Profi s ventilační síťkou v boku dresu, což obzvlášť v parných dnech ocení každý motokrosař. Motokrosové dresy vyrábíme s dlouhým rukávem zakončeným úpletem. Rovněž si můžete na dresu zvolit typ límce, písma a čísel.

Motokrosové dresy vyrábíme nejčastěji z materiálů CANADA 155 gr. a CoMo 160 gr. Obzvlášť pak doporučujeme materiál CoMo 160 gr., který byl vyvinut speciálně na základě našich zkušeností a požadavků. Inovativně upravené mikropóry dodávají dresu vzdušnost a zajišťují odvod potu, speciálně vyvinutá povrchová úprava zase zajišťuje dokonalý vzhled potisku.

Motokrosové vesty

Vesty pro motokros vyrábíme z velmi jemného polyesterového úpletu, konkrétně se jedná o materiál Filet 230gr. Tento materiál je velmi elastický, a dokonale se tak přizpůsobí vašemu tělu. Tento kvalitní materiál spolu s unikátním provedením střihu zajišťuje maximální komfort při jízdě i běžném nošení.

I motokrosovou vestu vám rádi kompletně potiskneme pomocí sublimačního potisku. Výsledkem bude profesionální vzhled vest, který bude perfektně ladit s vašimi dresy i dalším vybavením.

Motokrosové bundy

Motokrosové bundy vyrábíme taktéž z materiálu Filet 230gr. Kromě pohodlí při jízdě na motorce tak získáte i možnost kompletního sublimačního potisku dle vlastního přání. Smozřejmostí je i praktické provedení střihu, které oceníte jak v sedle, tak při chůzi.

Vlastní návrh designu dresů na motokros

Při objednávce dresů máte na výběr buď z našich připravených designů, nebo si můžete vytvořit motokrosové dresy se zcela originálním designem. V tom případě nám jen sdělíte svoje základní požadavky, a my pak na jejich základě zdarma zhotovíme finální grafický návrh. Jakmile výslednou podobu dresů odsouhlasíte, pustíme se do jejich výroby a co nevidět v nich můžete vyrazit na závodiště. Možnost výroby motokrosových dresů v originálním designu využijete i v případě, že potřebujete nahradit zničené nebo ztracené dresy.

Jak objednat dresy na motokros?

Objednávku motokrosových dresů zahájíte volbou jejich podoby v konfigurátoru nahoře. Zde také zadáte všechny další základní parametry dresů (jako je jejich střih nebo počet) a následně nám vše pošlete pomocí jednoduchého formuláře. My se vám pak ozveme s nezávaznou kalkulací objednávky a případně i s grafickým návrhem vašich dresů.

Další parametry motokrosových dresů společně vyladíme v další fázi, kdy už bude probíhat příprava na jejich výrobu. Pro konkrétní parametry motokrosových dresů se podívejte na jejich velikostní tabulky, případně na ceník.

Máte k čemukoliv otázku? Odpověď s velkou pravděpodobností najdete v sekci častých dotazů. Případně nás neváhejte kontaktovat.

Přihlaste se k odběru zpráv o novinkách a akčních nabídkách
Zanechte nám zprávu, rádi Vám odpovíme.
Informace o zpracování osobních dat
BISON SPORTSWEAR
Hlavní menu