Vyber si design. Napiš nám počet dresů pro přípravu nezávazné nabídky.
Přidej poznámky, případně číslo grafického náhledu, který se ti líbí.
Můžeme ho dále upravit podle požadavků.
Dresy ve vybraném designu mohou být s dlouhým i krátkým rukávem, s různým typem límců.
Nelíbí se ti barevnost návrhů? Připravíme novou.
Ve vybraném designu ti můžeme připravit další ragbyové produkty nebo týmové vybavení.
Klikni na design pro pokračování


RR20

RR19

RR18

RR17

RR16

RR15

RR14

RR13

RR12

RR11

RR10

RR09

RR08

RR07

RR06

RR05

RR04

RR03

RR02

RR01

Fotogalerie dresů
Zobrazit galerii
Mohlo by vás zajímat
Týmové / firemní / rodinné - sportovní oblečení ve vlastním designu.
30. 8. 2020

Sportovní oblečení, dresy, šátky a roušky ve vlastním designu od českého výrobce, z českého materiálu. V dnešní době není dobrý nápad spoléhat se na unifikovanou nabídkou prodejců, kteří nabízejí stejné oblečení z dovozu pro všechny kuby. Více informací ...

Archiv novinek

Dresy na ragby

Při hraní ragby se kontaktu s protihráči nevyhnete. Při výrobě dresů na ragby s tím počítáme, a dresy proto vyrábíme ze speciálního odolného a pohodlného materiálu. Ať už jste nebojácná ragbistka, nebo urostlý ragbista, naše dresy vám při hře poskytnou potřebný komfort.

Jak probíhá objednávka dresů? Začnete výběrem jejich podoby v konfigurátoru nahoře. Do něj zadáte předběžné požadavky na design, střih a počet ragbyových dresů. My vám následně pošleme nezávaznou kalkulaci vaší objednávky. Bližší informace o dresech na rugby najdete níže.

Více informací

Ragby dresy

Naše dresy na ragby jsou oblíbené, protože dobře vypadají, mají zvýšenou stahovací schopnost a všechny švy jsou dvakrát prošívané speciálním stehem. Ani zde jsme nic nenechali náhodě – na vývoji dresů na ragby se podílel klub RC Dragon Brno.

Dresy na ragby vyrábíme z odolného a příjemného materiálu Span 300 gr. Tento jedinečný materiál je příjemný při nošení a zároveň mimořádně pevný. Ragbisté oceňují především jeho velkou elasticitu, díky které dresy z materiálu Span 300 gr. vždy přesně padnou na sportovcovo tělo.

Ragby trenýrky

Naše trenýrky na ragby poskytují maximální odolnost, profesionální vzhled a hlavně pohodlí pro hráče i hráčky. Vyrábíme je ve speciálním střihu, který poskytuje pocit naprosté volnosti. Všechny švy dvakrát prošíváme speciálním stehem za použití dvoujádrových nití a základní provedení trenýrek vyrábíme s elastickým pásem a stahovací šňůrkou.

K výrobě trenýrek na ragby používáme materiál Sven 240 gr. – lehký, prodyšný materiál s mimořádnou pevností. Díky tomu tento materiál dokáže nahradit těžké a neprodyšné materiály všude tam, kde jde hlavně o pevnost a odolnost.

Dresy a trenýrky na ragby pravidelně testujeme při vysoké zátěži v ligových klubech.

Ragby štulpny

Štulpny na ragby nejsou jen módním doplňkem, jejich hlavní funkcí je účinně chránit lýtka hráčů a hráček ragby před nepříjemnými odřeninami a znečištěním. Kromě bezpečnosti ale myslíme i na pohodlné materiály a praktický střih.

Ragby štulpny u nás najdete ve dvou základních provedeních:

    • • štulpny s podpínkou
  • • ponožkové štulpny

Štulpny s podpínkou

Klasické štulpny s podpínkou vyrábíme s velkým důrazem na elasticitu. Ta vám zaručí výbornou fixaci chrániče na noze. Štulpny s podpínkou jsou také na ohrnu a u kotníku vyztuženy kvalitním úpletem. Štulpny standardně vyrábíme z kombinace polypropylenu (95 %) a elastanu (5 %).

Ponožkové štulpny

Profesionální ponožkové štulpny vás potěší jemným materiálem a maximální fixací při pohybu. Speciálně vyztužená ventilační plocha na lýtkové části zvyšuje komfort nohy a pomáhá jejímu správnému odvětrávání. Fixační zóna zajišťuje dokonalé držení ponožky na noze a chodidlo štulpny je vyrobeno z froté. Vaše chodidlo tak bude jako v bavlnce a štulpna se nebude na noze nepříjemně přetáčet.

Složení materiálu štulpen tvoří jemný a hustě pletený polypropylen (85 %), bavlna (10 %) a elastan (5 %). Štulpny můžete objednat v různých velikostech (standardně 3–4, 5–7, 8–10, 11–12) i barevných provedeních.

Vlastní návrh ragby dresu

Chcete originální dresy na ragby? V našem grafickém studiu vám na základě vašich požadavků vytvoříme design dresů podle vašich představ. Grafické návrhy dresů vám dodáme zdarma a do samotné výroby se pustíme, teprve až vše odsouhlasíte. Možnost vlastního návrhu ragbyových dresů využijete nejen při objednávce celé nové sady, ale i při náhradě zničených dresů z té stávající.

Jak objednat dres na ragby?

Objednávku dresů zahájíte návrhem jejich vzhledu v našem konfigurátoru nahoře na této stránce. Odtud nám pak pomocí jednoduchého formuláře pošlete údaje o základní podobě, střihu a počtu kusů dresů. My vám následně pošleme zpracovanou nezávaznou kalkulaci i s detailním návrhem designu vašich dresů na rugby.

Konkrétní údaje o parametrech našich dresů na ragby najdete ve velikostních tabulkách a ceníku. V průběhu celé objednávky s vámi budeme komunikovat a se vším vám poradíme. Užitečné informace ale najdete i mezi odpověďmi na nejčastější dotazy.

Přihlaste se k odběru zpráv o novinkách a akčních nabídkách
Zanechte nám zprávu, rádi Vám odpovíme.
Informace o zpracování osobních dat
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!