Fotogalerie dresů
Zobrazit galerii
Mohlo by vás zajímat
Využijte zbytek financí klubu v roce 2021 a zajistěte si sportovní oblečení na sezónu 2022.
23. 11. 2021

Potřebujete vyčerpat zbývající finanční prostředky klubu, týmu, sboru nebo školního týmu do konce roku? Vyjdeme vám vstříc a navíc přídáme dárek! Objednejte si dresy nebo týmové oblečení do konce roku 2021. Více informací ...

Archiv novinek

Volejbalové dresy

Pohodlný volejbalový dres je nezbytností na palubovce i na písku. Pořiďte si proto takový volejbalový dres, který vám poskytne maximální volnost pohybu, a díky kterému si vás nikdo jen tak nesplete. To vše naše volejbalové dresy splňují.

Jak probíhá objednávka? Napřed si vyberete podobu svých volejbalových dresů v konfigurátoru nahoře. Zde zadáte všechny svoje požadavky a pošlete nám je. My se vám pak ozveme s nezávaznou kalkulací objednávky a doladíme detaily. Více informací o naší nabídce volejbalových dresů najdete níže.

Více informací

Volejbalové dresy

Volejbalové dresy vyrábíme ve dvou provedeních:

    • • pánském (klasický nebo raglán)
  • • dámském (klasický nebo raglán anatomicky přizpůsobený ženské postavě)


Krom toho si můžete zvolit i nový atraktivně upravený střih
volejbalových dresů s ventilací (DOBLO). V naší nabídce najdete také vypasovaný, elastický dres. Maximální elasticita a pružnost materiálu nabízí bezkonkurenční komfort a funkčnost. Barevnost, typ límce stejně jako druh písma a čísel je jen na vás.

Volejbalové trenýrky

Volejbalové trenýrky vám klidně dodáme i samostatně, přece jen ale doporučujeme začít výběrem volejbalových dresů. K nim vám rádi připravíme i návrh trenýrek ve shodném designu. Volejbalové trenýrky vyrábíme v pánském nebo dámském (klasickém) nebo dámském (elastickém) střihu.

Materiály volejbalových dresů a trenýrek

Při výrobě trenýrek a dresů na volejbal se nám nejvíce osvědčily materiály CANADA 155 gr. a CoMo 160 gr.

CoMo 160 gr. je materiál vyvinutý exkluzivně na základě zkušeností a požadavků Bison Sportswear. Zúročili jsme své znalosti získané oblékáním profesionálních i amatérských sportovních týmů a výsledkem je materiál perfektně odvádějící pot, poskytující maximální pohodlí při pohybu a v neposlední řadě také zajišťující dokonalý vzhled potisku dresu.

Vlastní návrh volejbalových dresů

Chcete, aby váš tým vyniknul? Pořiďte mu originální dresy. V našem grafickém studiu společně s vámi vytvoříme volejbalové dresy přesně podle vašich představ. Přípravu grafického návrhu provádíme zdarma a do samotné výroby se vždy pustíme teprve až odsouhlasíte vzorky nebo tiskové náhledy. Tato možnost vám přijde vhod i v případě, že potřebujete doplnit sadu svých volejbalových dresů a chcete je mít všechny ve stejném provedení.

Jak objednat volejbalové dresy?

Je to snadné. Objednávku volejbalových dresů zahájíte výběrem jejich podoby a střihu v konfigurátoru nahoře. Všechny zadané parametry nám odtud pošlete pomocí jednoduchého formuláře. My se vám pak ozveme zpátky s nezávaznou kalkulací vaší objednávky a zhotoveným grafickým návrhem.

Přesné údaje a čísla týkající se volejbalových dresů najdete v ceníku a velikostních tabulkách. Na začátku objednávky se ale obejdete i bez nich. A pokud ještě potřebujete s něčím poradit, podívejte se na časté dotazy nebo nám dejte vědět přímo.

Přihlaste se k odběru zpráv o novinkách a akčních nabídkách
Zanechte nám zprávu, rádi Vám odpovíme.
Informace o zpracování osobních dat
BISON SPORTSWEAR
Hlavní menu