Týmové / firemní / rodinné – sportovní oblečení ve vlastním designu.

Sportovní oblečení, dresy, šátky a roušky ve vlastním designu od českého výrobce, z českého materiálu.

V dnešní době není dobrý nápad spoléhat se na unifikovanou nabídkou prodejců, kteří nabízejí stejné oblečení z dovozu pro všechny kuby. Nabídka je omezená a z důvodu aktuální situace ve světě se může stát, že při potřebě doplnění sady dresů potřebný design již nebude v nabídce a dovoz v nedohlednu.

Obraťte se proto přímo na renomovaného českého výrobce, který je schopen splnit jakékoliv vaše požadavky na design a zaručit maximální kvalitu oblečení, vyráběného v ČR. Ať už se jedná o dresy, týmové a volnočasové oblečení, všechno může nést rukopis vašeho klubu, týmu nebo oddílu.

V naší nabídce najdete dresy, oblečení a vybavení téměř všechny sporty.

ORIGINÁLNÍ TÝMOVÉ OBLEČENÍ – DOKONALÁ PREZENTACE KLUBU.

Připravíme pro vás originální grafický styl, který bude možné použít na celém sortimentu sportovního oblečení pro váš klub.
Můžeme pro vás ve zvoleném designu připravit – dresy, týmové soupravy, mikiny, softshell bundy, polokošile, ručníky, vaky, minidresíky, šály a další.
Přesvědčte se sami na stránce týmového vybavení.

Součástí objednávky pro váš klub mohou být také kvalitní, textilní ochranné roušky z naší výroby. Nabízíme výběr z několika variant, materiálů a designů. Kvalitní materiál i provedení – OEKO-TEX CERTIFIKACE.
Zjitěte podrobnosti o nabízených rouškách. Nabízíme možnost sublimačního potisku vnější vrstvy roušek vlastním designem, sjednoceným s vašimi dresy nebo oblečením!


Kontaktujte nás, rádi vám poradíme. Není se čeho bát. Příprava grafického designu našimi profesionálními grafiky je zcela zdarma!
Bison Sportswear, s.r.o.
tel.: +420 511 440 644
mobil: +420 777 943 669
e-mail: bison@bison.cz


Několik informací o nás:
Jsme český výrobce s dlouholetými zkušenostmi ve výrobě dresů a sportovního oblečení. Naší specialitou je především zakázková výroba produktů s originálními designy. Nevyrábíme velké série unifikovaných designů, ale každý zákazník s oblečením od nás je unikátní.
Jako český výrobce naše dresy vyrábíme výhradně v ČR a důsledně dbáme na kvalitu, což nás odlišuje od masové produkce. Používáme materiály od českých dodavatelů, u kterých jsme schopni garantovat maximální kvalitu a hygienickou nezávadnost.

Nemáme co skrývat. Nahlédněte do výrobních prostor Bison Sportswear, s.r.o.:
https://www.bison.cz/profil-firmy/video-z-vyroby/
https://www.bison.cz/profil-firmy/foto-z-vyroby/

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat.

BISON SPORTSWEAR
Hlavní menu