Týmové oblečení a iontové nápoje v neopakovatelné nabídce.

Potřebujete týmové oblečení a vybavení v klubovém designu? Využijte akce s našim partnerem, společností ISOline EU, s.r.o. a zajistíte si také pitný režim pro váš tým za neopakovatelných podmínek.

Při objednávce týmového oblečení a vybavení z nabídky firmy Bison Sportswear, s.r.o., můžete získat zdarma 65 L iontového nápoje a následnou týmovou slevu 40% při dalších nákupech pro svůj tým na Eshopu: Isoline.cz

Podmínkou je umístění loga ISOLINE na vaše oblečení.

Podrobnosti k uplatnění týmové slevy získáte po odsouhlasení korektůry vašeho týmového oblečení s logem ISOLINE. Přesné umístění loga na základě dohody, s ohledem na design oblečení a vybavení.

Proč zadat výrobu sportovního oblečení právě u Bison Sportswear?
Na výrobu dresů a týmového oblečení jsme profesionálové. Za vším, co vyjde z naší výroby si proto stojíme. Podívejte se na 7 důvodů, proč naše dresy už 20 let oblékají profesionální sportovci i amatéři.

Týmové vybavení od Bison Sportswear,s.r.o.

Připravíme pro vás originální grafický styl, který bude možné použít na celém sortimentu sportovního oblečení pro váš klub.
Můžeme pro vás ve zvoleném designu připravit – dresy, polokošile, týmové soupravy, mikiny, softshell bundy, ručníky, vaky, tašky, minidresíky, šály a další.
Přesvědčte se sami na našem webu na stránce týmového vybavení.

V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat.

Podrobnosti k produktu – CYTOline iontový nápoj
Osvěžující ochranný isotonický nápoj k doplnění tekutin, energie, vitamínů a solí pro sportovce a těžce pracující. Zabraňuje nebezpečí dehydratace organismu, svalovým křečím a únavě. Zaručuje rychlejší vstřebávání tekutin, minerálních látek a vitamínů do organismu a urychluje zásobení svalů uhlohydráty. Je vhodný před, během i po skončení jakékoliv fyzické aktivity.
Příchuť: pomeranč
Dávkování: 80 g na l litr
Hmotnost: 2,7 kg

Přejdi na stránku týmového vybavení.

BISON SPORTSWEAR
Hlavní menu