Průběh objednávky

Žádost o nezávaznou kalkulaci
Grafický návrh
Finální objednávka
Výroba

Žádost o nezávaznou kalkulaci

Zadáte své základní požadavky – druh a počet výrobků, střih, dlouhý/krátký rukáv a typ límečku.

Grafický návrh

Design dresu si můžete vybrat nebo sami navrhnout v konfigurátoru. Návrh nebo jeho představu nám můžete také poslat, naši grafici ho dle potřeby upraví a dokončí. Příprava grafického designu našimi profesionálními grafiky je zcela zdarma!

Finální objednávka

Jakmile odsouhlasíte konečnou variantu designu, vyplníte finální objednávku (zde uvedete počet kusů, požadované velikosti a druh materiálu). Zakázku následně zařadíme do výroby a oznámíme vám předběžný termín zhotovení.

Výroba

Vaši zakázku zařadíme do výroby. Po dokončení ji podrobíme výstupní kontrole a poté připravíme k expedici dohodnutým způsobem.

V kterékoliv fázi procesu nás můžete kdykoliv kontaktovat, rádi vám poradíme.


Žádost o nezávaznou kalkulaci

objednavka

Vaším prvním krokem je volba sportu a způsobu tvorby výsledné podoby dresů – buď výběr z hotových designů, nebo tvorba vlastního návrhu. Poté, co si zvolíte všechny požadované parametry svých dresů, všechny tyto informace jednoduše zadáte do formuláře a odešlete nám ke zpracování. My vám následně dodáme nezávaznou finanční kalkulaci objednávky. Kromě samotné kalkulace nabízíme zdarma i vytvoření grafického návrhu (viz následující bod).

Co všechno musíte do formuláře zadat, abychom vám mohli vytvořit nezávaznou kalkulaci?

  • druh a počet výrobků
  • zvolený materiál
  • střih – včetně toho, zda mají mít dresy dlouhý, nebo krátký rukáv.

Grafický návrh

Grafická dílna výrobce dresů a sportovního oblečení Bison Sportswear.

U každého sportu si můžete vybrat z našich výchozích návrhů sportovních dresů, nebo si vytvořit vlastní originální design. V obou případech máte možnost využít zdarma služeb našich profi grafiků, kteří výsledný návrh dresů vyladí.

Pokud v našem konfigurátoru zvolíte možnost VYBRAT DESIGN, dostanete se na výběr z našich výchozích designů sportovních dresů. Z nich jednoduše zvolíte hotový design nejlépe odpovídající vaší představě (jsme schopni jej případně dále upravit). Po zvolení designu dresů se dostanete do jednoduchého formuláře, kde vyplníte kontaktní údaje a připojíte loga požadovaná na dresech. Do poznámky prosím popište také rozmístění prvků a log na dresech. Na e-mail uvedený v žádosti vám následně přijde potvrzení a číslo pro další komunikaci.

Chcete-li si navrhnout podobu dresu sami, zvolte možnost NAVRHNOUT DESIGN. Otevře se vám náš konfigurátor, ve kterém si pomocí přehledného intuitivního ovládání zvolíte požadovaný produkt a jeho konkrétní podobu (včetně střihu, tvaru límců, barevné kombinace a fontu čísel). Následuje jednoduchý formulář, do kterého zadáte své kontaktní údaje a připojíte loga požadovaná na dresech (jejich rozmístění prosím upřesněte v poznámce). Na vámi uvedený e-mail ve formuláři vám přijde potvrzení a číslo, které použijete při další komunikaci.

Třetí možností je, že nám na e-mail pošlete váš vlastnoručně připravený návrh dresů nebo sportovního oblečení (může jít i o naskenovanou ruční skicu), který naši grafici podle potřeby odborně zpracují a ve spolupráci s vámi připraví pro výrobu.

Důležité je, že všechna vaše loga na dresy potřebujeme ve VEKTOROVÝCH formátech:

  • ai (Adobe Illustrator)
  • cdr (CorelDRAW).

Pokud máte loga pouze v rastrových formátech jpeg nebo bmp, posílejte nám je prosím minimálně v rozlišení 300 dpi.

Finální objednávka

Hotovou cenovou kalkulaci (včetně grafického návrhu dresů) vám zašleme ke schválení. Pokud budete s obojím spokojení, odešlete formulář k finální objednávce, který najdete v horní nabídce v záložce objednávka dresů a my zakázku zařadíme do výroby. Do formuláře zadáte kontaktní údaje, požadovaná čísla a jmenovky hráčů. Zvláštní pozornost prosím věnujte vyplnění správných velikostí dresů.

Po obdržení finální objednávky vás informujeme o zařazení zakázky do výroby a o předběžném termínu dokončení výroby. Termínem zařazení do výroby se rozumí datum, ve kterém Vám emailem potvrdíme zařazení zakázky do výroby, na základě Vámi odeslané objednávky.  

Výroba

Střihací dílna výrobce dresů a sportovního oblečení Bison Sportswear.

Ve výrobní fázi už jsou všechny starosti jen na nás. Jsme ale neustále na příjmu a o průběhu celého výrobního procesu vás budeme ochotně informovat.

Samotnou výrobu sady dresů zahájíme nastříháním příslušného materiálu podle vybraných střihů a velikostí. Designy dresů mezitím přeneseme na sublimační papíry na digitálních strojích značky Mimaki. V této fázi je velice důležité použití kvalitních sublimačních papírů a inkoustů, což nám zaručuje přesný tisk s možností použití široké škály barev a přesné přenesení i těch nejsložitějších designů a fotografií.

Šicí dílna výrobce dresů a sportovního oblečení Bison Sportswear.

Základem následného přenosu designů ze sublimačních papírů na připravené přístřihy je tepelně-chemický proces, kdy se na speciálním lisu barvy zažehlí do hloubky samotného materiálu.

Následně sešijeme jednotlivé díly střihů v šicí dílně. Poté, co projdou všechny vyrobené dresy a týmové oblečení výstupní kontrolou, už nic nebrání tomu, abychom vám hotovou zakázku doručili. A pokud si v kterékoliv fázi objednávky nebudete něčím jistí, podívejte se do sekce častých dotazů nebo nás rovnou kontaktujte.

 


Přihlaste se k odběru zpráv o novinkách a akčních nabídkách
Zanechte nám zprávu, rádi Vám odpovíme.
Informace o zpracování osobních dat
BISON SPORTSWEAR
Hlavní menu