Váš prohlížeč nepodporuje javascript nebo jej máte vypnutý.
Některé části webu a konfigurátor nebudou funkční.
Pro plnohodnotné používání stránek aktualizujte prohlížeč nebo zapněte javascript v nastavení prohlížeče.

V případě, že nemáte možnost zapnout JS, stáhněte šablonu objednávky zde a odešlete na email bison@bison.cz

BISON SPORTSWEAR
Loading..

Čekejte prosím

Finální objednávka pro sport Badminton

Kolonky označené * jsou povinné.

Název - číslo objednávky: *


Pro rozbalení nabídky označte:

Poznámky:

Nahrání schválených korektur:

Upload

Kontaktní údaje

Soukromá osoba Firma

Jméno: *

Příjmení: *

Titul:

Email: *

Telefon: *


Kontaktní osoba:


Jméno: *

Příjmení: *

Email: *

Telefon: *


Adresa:

Ulice: *

Číslo popisné: *

Město: *

PSČ: *

Stát: *Způsob platby: *


Souhlasím s obchodními podmínkami

Informace o zpracování osobních údajů
Zadané velikosti si prosím překontrolujte dle NAŠICH tabulek.

Zpět

Badminton

Badminton je nejrychlejší raketový sport. Ačkoliv se to na první pohled nezdá, hráč musí mít postřeh, hbitost a výbornou kondici. Během jediného zápasu často naběhá až několik kilometrů. Kvalitní a funkční oblečení je proto pro badminton nezbytností. Samozřejmostí je dnes také požadavek na originální design, který dokáže zaujmout a hráč v něm bude vypadat skvěle po celou dobu utkání. Právě takový vám připravíme.
Příprava grafického návrhu všech produktů je zcela zdarma!

Více informací

Dres badminton

Střih dresu, určeného pro badminton může být v provedeních pánský (klasický nebo raglán) a dámský (klasický nebo raglán anatomicky přizpůsoben ženskému tělu). V nabídce najdete také atraktivně upravené střihy s ventilací (DOBLO). V naší nabídce najdete také vypasovaný, elastický dres. Maximální elasticita a pružnost materiálu nabízí bezkonkurenční komfort a funkčnost. Můžete si vybrat typ límce, písma a čísel dle vašeho přání. Základní velikosti dresů si ověříte pomocí velikostní tabulky.
Přehled používaných materiálů najdete na stránce materiály. Všechny naše materiály jsou velice kvalitní a funkční. Neváhejte nás kontaktovat, rádi vám poradíme s výběrem toho nejlepšího právě pro vás. Potřebujete informace k ceně našich dresů? Najdete je v ceníku.

Polokošile badminton

Polokošile, určena pro sportovní aktivity, je díky kvalitnímu, funkčnímu materiálu vhodná právě pro badminton. Představuje elegantní variantu pohodlného a funkčního sportovního oblečení.
Provedení polokošile je ve střihu POLO s moderním límečkem, se zpevněným rozepínáním na čtyři knoflíčky. Samozřejmostí je také možnost volit ze střihového provedení pánské a dámské.
Polokošile má dvojité prošití švů a vnitřní šev je krytý lemovkou. Exluzivní vzhled podtrhuje tištěná vnitřní etiketa a ergonomicky prodloužený zadní díl.
Námi doporučovaným materiálem polokošile pro badminton je CoMo. Přehled všech používaných materiálů najdete na stránce materiály. Nevíte si rady? Neváhejte nás kontaktovat, rádi vám poradíme. Základní velikosti polokošil si určíte pomocí velikostní tabulky.
Informace k ceně polokošil najdete v ceníku.

Trenýrky badminton

Trenýrky, neboli kraťasy, si můžete vybrat a objednat i samostatně bez dresů. Pokud ovšem potřebujete celý sportovní komplet, doporučujeme nejdříve vybrat dres nebo polokošili, ke kterým vám nezávazně připravíme korekturu trenýrek ve shodném designu. Trenýrky jsou vyráběny ve dvou provedeních střihu. Pánský (klasický) a dámský (elastický). Samozřejmostí je možnost výroby trenýrek s kapsami.
Námi doporučovaným materiálem trenýrek pro badminton je CoMo. Jedná se o velice příjemný a zároveň funkční materiál. Přehled všech používaných materiálů najdete na stránce materiály. Nevíte si rady? Neváhejte nás kontaktovat, rádi vám poradíme. Základní velikosti trenýrek si určete pomocí velikostní tabulky. Potřebujete informace k ceně trenýrek pro badminton? Najdete je v ceníku.

Sukýnky badminton

Velmi žádané jsou také sukýnky pro badminton. Vyrábíme je v provedení jako jednobarevné nebo v plném sublimačním potisku dle designu dresů a přání zákazníka. Sukně pro badminton je možno vyrábět i s vnitřní nohavičkou. Námi doporučovaným materiálem pro výrobu sukýnek je CoMo. Jedná se o velice příjemný a zároveň funkční materiál. Přehled všech používaných materiálů najdete na stránce materiály. Nevíte si rady? Neváhejte nás kontaktovat, rádi vám poradíme. Základní velikosti sukýnek pro badminton si určete pomocí velikostní tabulky. Potřebujete informace k ceně sukýnek? Najdete je v ceníku.

Vlastní návrh

Pokud si nevyberete žádný model dresu, polokošile, trenýrek či sukýnek z naší nabídky pro badminton, nebo požadujete oblečení ve vlastním, originálním designu, můžeme v našem grafickém studiu společně s vámi vytvořit sportovní oblečení zcela podle vašich představ. Příprava grafického návrhu je zdarma. Samostatná výroba se vždy uskuteční až po odsouhlasení vzorků nebo tiskových náhledů. V případě ztráty nebo zničení vašich současných dresů nebo oblečení vám rádi zkompletujeme neúplné sady zhotovením podobných produktů tak, abyste je i nadále mohli používat.

BISON SPORTSWEAR