Váš prohlížeč nepodporuje javascript nebo jej máte vypnutý.
Některé části webu a konfigurátor nebudou funkční.
Pro plnohodnotné používání stránek aktualizujte prohlížeč nebo zapněte javascript v nastavení prohlížeče.

V případě, že nemáte možnost zapnout JS, stáhněte šablonu objednávky zde a odešlete na email bison@bison.cz

BISON SPORTSWEAR
Loading..

Čekejte prosím

Finální objednávka pro sport Ragby

Kolonky označené * jsou povinné.

Název - číslo objednávky: *


Pro rozbalení nabídky označte:

Poznámky:

Nahrání schválených korektur:

Upload

Kontaktní údaje

Soukromá osoba Firma

Jméno: *

Příjmení: *

Titul:

Email: *

Telefon: *


Kontaktní osoba:


Jméno: *

Příjmení: *

Email: *

Telefon: *


Adresa:

Ulice: *

Číslo popisné: *

Město: *

PSČ: *

Stát: *Způsob platby: *


Souhlasím s obchodními podmínkami

Informace o zpracování osobních údajů
Zadané velikosti si prosím překontrolujte dle NAŠICH tabulek.

Zpět

Dresy na ragby

Při hraní ragby se kontaktu s protihráči nevyhnete. Při výrobě dresů na ragby s tím počítáme, a dresy proto vyrábíme ze speciálního odolného a pohodlného materiálu. Ať už jste nebojácná ragbistka, nebo urostlý ragbista, naše dresy vám při hře poskytnou potřebný komfort.

Jak probíhá objednávka dresů? Začnete výběrem jejich podoby v konfigurátoru nahoře. Do něj zadáte předběžné požadavky na design, střih a počet ragbyových dresů. My vám následně pošleme nezávaznou kalkulaci vaší objednávky. Bližší informace o dresech na rugby najdete níže.

Více informací

Ragby dresy

Naše dresy na ragby jsou oblíbené, protože dobře vypadají, mají zvýšenou stahovací schopnost a všechny švy jsou dvakrát prošívané speciálním stehem. Ani zde jsme nic nenechali náhodě – na vývoji dresů na ragby se podílel klub RC Dragon Brno.

Dresy na ragby vyrábíme z odolného a příjemného materiálu Span 300 gr. Tento jedinečný materiál je příjemný při nošení a zároveň mimořádně pevný. Ragbisté oceňují především jeho velkou elasticitu, díky které dresy z materiálu Span 300 gr. vždy přesně padnou na sportovcovo tělo.

Ragby trenýrky

Naše trenýrky na ragby poskytují maximální odolnost, profesionální vzhled a hlavně pohodlí pro hráče i hráčky. Vyrábíme je ve speciálním střihu, který poskytuje pocit naprosté volnosti. Všechny švy dvakrát prošíváme speciálním stehem za použití dvoujádrových nití a základní provedení trenýrek vyrábíme s elastickým pásem a stahovací šňůrkou.

K výrobě trenýrek na ragby používáme materiál Sven 240 gr. – lehký, prodyšný materiál s mimořádnou pevností. Díky tomu tento materiál dokáže nahradit těžké a neprodyšné materiály všude tam, kde jde hlavně o pevnost a odolnost.

Dresy a trenýrky na ragby pravidelně testujeme při vysoké zátěži v ligových klubech.

Ragby štulpny

Štulpny na ragby nejsou jen módním doplňkem, jejich hlavní funkcí je účinně chránit lýtka hráčů a hráček ragby před nepříjemnými odřeninami a znečištěním. Kromě bezpečnosti ale myslíme i na pohodlné materiály a praktický střih.

Ragby štulpny u nás najdete ve dvou základních provedeních:

    • • štulpny s podpínkou
  • • ponožkové štulpny

Štulpny s podpínkou

Klasické štulpny s podpínkou vyrábíme s velkým důrazem na elasticitu. Ta vám zaručí výbornou fixaci chrániče na noze. Štulpny s podpínkou jsou také na ohrnu a u kotníku vyztuženy kvalitním úpletem. Štulpny standardně vyrábíme z kombinace polypropylenu (95 %) a elastanu (5 %).

Ponožkové štulpny

Profesionální ponožkové štulpny vás potěší jemným materiálem a maximální fixací při pohybu. Speciálně vyztužená ventilační plocha na lýtkové části zvyšuje komfort nohy a pomáhá jejímu správnému odvětrávání. Fixační zóna zajišťuje dokonalé držení ponožky na noze a chodidlo štulpny je vyrobeno z froté. Vaše chodidlo tak bude jako v bavlnce a štulpna se nebude na noze nepříjemně přetáčet.

Složení materiálu štulpen tvoří jemný a hustě pletený polypropylen (85 %), bavlna (10 %) a elastan (5 %). Štulpny můžete objednat v různých velikostech (standardně 3–4, 5–7, 8–10, 11–12) i barevných provedeních.

Vlastní návrh ragby dresu

Chcete originální dresy na ragby? V našem grafickém studiu vám na základě vašich požadavků vytvoříme design dresů podle vašich představ. Grafické návrhy dresů vám dodáme zdarma a do samotné výroby se pustíme, teprve až vše odsouhlasíte. Možnost vlastního návrhu ragbyových dresů využijete nejen při objednávce celé nové sady, ale i při náhradě zničených dresů z té stávající.

Jak objednat dres na ragby?

Objednávku dresů zahájíte návrhem jejich vzhledu v našem konfigurátoru nahoře na této stránce. Odtud nám pak pomocí jednoduchého formuláře pošlete údaje o základní podobě, střihu a počtu kusů dresů. My vám následně pošleme zpracovanou nezávaznou kalkulaci i s detailním návrhem designu vašich dresů na rugby.

Konkrétní údaje o parametrech našich dresů na ragby najdete ve velikostních tabulkách a ceníku. V průběhu celé objednávky s vámi budeme komunikovat a se vším vám poradíme. Užitečné informace ale najdete i mezi odpověďmi na nejčastější dotazy.

BISON SPORTSWEAR