Zajímavé barevné provedení fotbalových dresů

Fotbalové dresy Bison Sportswear

I když většina z nás má prázdniny spojené především s dovolenou, koupáním a výlety, u těch, kteří podlehli kouzlu kulatého míče na zeleném trávníku je to jinak. Začátek nové sezóny je tady a jednou z důležitých otázek je, v čem se letos jejich fotbalový tým představí na hřišti.

Fotbal není pro manekýny, ale na druhou stranu, proč nevyužít možnosti, které nabízejí moderní technologie sublimačního tisku. Zajímavé, neobvyklé designy, ozdobené barevnými přechody a často také s využitím reflexních Fluo barev, zvýrazní osobitost každého týmu.

Fotbal je především zábava. Aby se bavili nejen diváci, ale také hráči na fotbalovém hřišti, je nutné jim k tomu vytvořit podmínky. Když se potíte v dresech z nekvalitního materiálu, máte k pohodě hodně daleko.

Přitom ke změně stačí málo. Místo objednávky uniformních dresů od univerzálních prodejců a sportovních obchodů je dobré se poohlédnout přímo po výrobci, který garantuje nejen kvalitu materiálu, ale také pohodlné střihy a kvalitní provedení.

To vše najdete právě u Bison Sportswear.

Jako český výrobce naše dresy vyrábíme výhradně v ČR a důsledně dbáme na kvalitu, což nás odlišuje od masové produkce. Používáme materiály od českých dodavatelů, u kterých jsme schopni garantovat maximální kvalitu a hygienickou nezávadnost.
Nahlédněte do výrobních prostor Bison Sportswear, s.r.o.:
https://www.bison.cz/profil-firmy/video-z-vyroby/
https://www.bison.cz/profil-firmy/foto-z-vyroby/

Pokud chcete být na novou sezónu také připraveni včas, mrkněte na výběr předpřipravených fotbalových designů od našich zkušených grafiků, nebo si  sami navrhněte design svých dresů v našem intuitivním konfigurátoru fotbalových dresů.

Nebo nás jednoduše kontaktujte, příprava grafického návrhu našimi profesionálními grafiky je u nás ZDARMA!

Vše potřebné najdete na našem webu na stránce fotbal.

Pokud si nevíte rady, stačí nás kontaktovat.

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!
Hlavní menu