O nás

Jsme Bison Sportswear – přední evropský výrobce dresů a sportovního oblečení. Naší specializací je především zakázková výroba originálních kolekcí dresů pro všechny sporty. Každá sada našich dresů je originál přesně odpovídající požadavkům zákazníka.

Všechny produkty vyrábíme v České republice, máme tedy plnou kontrolu nad celým procesem výroby a ručíme za kvalitu každého výrobku. Naše dresy si ovšem oblíbili sportovci nejen v tuzemsku, ale prakticky po celém světě: na oblečení se značkou BISON můžete narazit ve všech zemích Evropské unie, v Kanadě, Spojených státech i Austrálii. Značnou část z nich pak tvoří dresy na zakázku pro profesionální sportovní kluby a organizace.

Příběh Bison Sportswear

Počátky naší firmy se datují do srpna roku 1995. Začínali jsme jako maloobchod s hokejovou výstrojí. Díky úspěšnému působení na trhu naše firma rostla jako z vody, a tak jsme se v roce 1998 začali zabývat také samotnou výrobou hokejových potřeb (bruslí, hokejek, hokejové výstroje) a hokejových dresů. Výrobu dresů jsme postupně rozšiřovali i na další sporty, až tato činnost samovolně přerostla v hlavní zaměření firmy.

V roce 2005 jsme (už pod názvem BISON) začali expanzi do zahraničí. Účastnili jsme se významných evropských veletrhů zaměřených na sport, díky čemuž jsme získali řadu zajímavých zakázek v zemích EU. Díky kvalitě našich výrobků tento trend pokračuje a zboží pro export dnes pokrývá větší část naší výroby.

V roce 2014 jsme udělali další krok vpřed otevřením nové výrobní haly se špičkovým zázemím. Zároveň jsme zmodernizovali a rozšířili veškeré technologické vybavení firmy. Díky tomu jsme byli schopni dostát rostoucí poptávce po našich dresech, zvýšit objem výroby a zlepšit koordinaci výrobních procesů. Podívejte se, jak to u nás vypadá.

Vize do budoucnosti

Filozofie naší firmy se opírá především o individuální a partnerský přístup k našim zákazníkům. Dobře víme, že neexistují dva zcela stejní lidé (ani sportovní týmy). V procesu objednávky proto vždy zohledňujeme specifické požadavky na střih, barevnost i materiál poptávaných produktů.

Technologický pokrok je neúprosný – a výroba dresů není výjimkou. Proto sledujeme aktuální trendy, pravidelně inovujeme své vybavení a řídíme se radami profesionálních i amatérských sportovců. Díky tomu jsme schopni nabídnout svým zákazníkům vždy to nejmodernější dostupné provedení dresů. A to ať už jde o materiály, potisk nebo střih dresů.

Léta zkušeností nás naučily, že investice do kvalitních materiálů, nejmodernějších výrobních technologií a precizního provedení se zúročí v podobě spokojených a vracejících se zákazníků. Díky nim na českém i globálním trhu působíme již třetí desetiletí. A věříme, že ještě dlouho působit budeme.


Přihlaste se k odběru zpráv o novinkách a akčních nabídkách
Zanechte nám zprávu, rádi Vám odpovíme.
Informace o zpracování osobních dat
BISON SPORTSWEAR
Hlavní menu