Proč vyrábět u nás

7 důvodů, proč si pořídit dresy u Bison Sportswear

Na výrobu dresů jsme profesionálové. Za všemi sportovními dresy z naší výroby si proto stojíme. Podívejte se na 7 důvodů, proč naše dresy už 20 let oblékají profesionální sportovci i amatéři.

# 1 Vaše dresy budou originální

Protože vašemu týmu, klubu nebo oddílu pomůžeme vytvořit jednotný styl sportovního oblečení přesně podle vašich představ.

Stačí, když nám zadáte základní požadavky (týmové barvy, rozmístění log na dresech) při volbě dresu v konfigurátoru. Zbytek práce už je na našich graficích, kteří pro vás zdarma zhotoví návrh designu dresů. Také máte možnost začít s výběrem předpřipraveného designu, který pak přizpůsobíme vašim specifickým požadavkům. Nevíte jak na to? Podívejte se, jak u nás probíhá objednávka dresů.

Individuální přístup se týká i velikostí a střihů – pro většinu sportů nabízíme pánské, dámské i dětské varianty dresů.

# 2 Vaše dresy budou profesionální

A to i když sportujete pouze pro zábavu nebo v amatérské soutěži. Neustále totiž zdokonalujeme naše výrobky.

Spolu s předními tuzemskými dodavateli se snažíme posouvat možnosti nových materiálů. Zároveň spolupracujeme s celou řadou klubů a sportovců, kteří naše dresy a oblečení prověřují při maximální zátěži. Díky této cenné zpětné vazbě jsme schopni svoje produkty neustále inovovat, a držíme se tak na špičce vývoje sportovního oblečení nejen v České republice, ale i v Evropě.

# 3 Vaše dresy budou moderní

Nespokojíte se s šedým průměrem? My taky ne.

Naše dresy a sportovní oblečení proto musí splňovat nejvyšší požadavky na kvalitu. Ať už se jedná o inovativní provedení střihů, hi-tech materiály, využití nejmodernějších technologií při tisku designu nebo samotném šití švů, u nás všechno musí být stoprocentní. Materiály, výrobní postupy i technologie proto také neustále inovujeme.

# 4 Vaše dresy vyrobíme v tuzemsku

Všechny naše produkty vyrábíme výhradně v České republice za použití materiálů od českých dodavatelů, u kterých jsme schopni garantovat maximální kvalitu a hygienickou nezávadnost. Řadu materiálů používaných k výrobě našich produktů dostanete exkluzivně pouze u Bison Sportswear. Na vyžádání vám rádi zašleme vzorky materiálů před zadáním do výroby. Také důsledně kontrolujeme kvalitu provedení každého dresu, což nás odlišuje od masové produkce.

# 5 Dodáme vám dresy pro prakticky kterýkoliv sport

Je to jednoduché. Stačí si jen vybrat požadovaný sport a do konfigurátoru zadat své požadavky.

Z naší nabídky si vyberete pánské i dámské fotbalové dresy, hokejové dresy, florbalové dresy, dresy pro hasičský sport, volejbalové dresy, basketbalové dresy, dresy na házenou. V naší nabídce najdete i dresy pro cyklistiku, motokros, ragby, americký fotbal, lakros, hokejbal, baseball, paintball, šipky a další. Nedílnou součástí naší nabídky je také týmové oblečení – mikiny, polokošile, týmové soupravy, softshell bundy, týmové vaky, ručníky, kulichy a mnoho dalšího.

# 6 Můžete se spolehnout na naše zkušenosti

V Bison Sportswear vyrábíme dresy už více než 20 let.

Za své dlouholeté působení na trhu vděčíme především přízni našich zákazníků, kteří oceňují kvalitní provedení našich dresů, férové jednání a široký výběr produktů.

Renomé značky Bison Sportswear mezi našimi zákazníky bereme jako závazek. Dodává nám další impuls pro optimalizaci naší stávající nabídky. Ať už se jedná o rozšiřování sortimentu, hledání nových, dokonalejších technologických možností, nových materiálů, dokonalejších střihů. Za vším je hlavně snaha, abyste byli s našimi výrobky spokojeni.

# 7 Máte k dispozici náš poradenský servis

Pokud si něčím nejste jistí, podívejte se do sekce častých dotazů nebo se nám rovnou ozvěte. Rádi vás provedeme celým procesem zadání a výroby dresů nebo poradíme při výběru materiálů, střihů a provedení. Kontakt s našimi zákazníky je pro nás důležitý – díky tomu jsme totiž schopni vytvořit řešení dresů přesně odpovídající vašim specifickým požadavkům.


Za všemi výrobky, které opustí naši výrobu, si stojíme. Přesvědčte se o jejich kvalitě i vy a začněte s výběrem požadovaného sportu. Na to, jak u nás probíhá výroba dresů, se podívejte ve fotogalerii nebo mrkněte na krátké video.

 

Přihlaste se k odběru zpráv o novinkách a akčních nabídkách
Zanechte nám zprávu, rádi Vám odpovíme.
Informace o zpracování osobních dat
BISON SPORTSWEAR
Hlavní menu