Fotogalerie dresů
Zobrazit galerii
Mohlo by vás zajímat
Začněte rok 2024 v novém sportovním oblečení!
09. 1. 2024

Bison Sportswear - český výrobce, který vyrábí v Česku, v naprosté většině z českých materiálů, garantuje krátké dodací lhůty a profesionální kvalitu všech použitých materiálů a výrobků. Více informací ...

Archiv novinek

Fotbalové dresy

Fotbal je vášní pro miliony lidí na celé planetě. Abyste se i vy mohli své vášni aktivně věnovat, nabízíme vám fotbalové dresy pro hráče i fanoušky. Ze dne na den tak můžete obléct třeba reprezentační dres s vlastním jménem. Objednáte u nás ale i komplety dresů pro celé týmy – vyrobíme vám originální kvalitní dresy se jménem i číslem. Tak neváhejte a oblečte svůj manšaft do stylových dresů!

Průběh objednávky zahajte tím, že si v našem konfigurátoru nahoře zvolíte vlastnosti fotbalových dresů podle svých požadavků (buď si vyberete z našich návrhů, nebo si navrhnete vlastní). Detailnější informace týkající se fotbalových dresů najdete níže.

Více informací

Fotbalové dresy

Fotbalové dresy nabízíme v pánském i dámském provedení. Můžete si vybrat mezi tradičním střihem, raglánem (který je u dámských dresů přizpůsoben ženské postavě) a novým atraktivně upraveným střihem s ventilací (DOBLO). V naší nabídce najdete také vypasovaný, elastický dres. Maximální elasticita a pružnost materiálu nabízí bezkonkurenční komfort a funkčnost. Stejně tak máte na výběr mezi různými typy límců, písma a čísel. Kromě pánských nebo dámských fotbalových dresů jsou součástí naší nabídky také dětské fotbalové dresy. S volbou správné velikosti všech fotbalových dresů vám při finální objednávce pomůže velikostní tabulka fotbalových dresů.

Fotbalové trenýrky

Fotbalové trenýrky vám klidně dodáme i bez dresů, ale nezapomínejte, že pohyb na hřišti se svlečeným dresem se přísně trestá. Proto doporučujeme nejdříve vybrat vrchní část dresu, ke které vám nezávazně připravíme sadu trenýrek ve shodném designu. Fotbalové trenýrky máte k dispozici v klasickém pánském a elastickém dámském střihu. Pro lepší představu o jejich rozměrech se podívejte na přehled velikostí fotbalových trenýrek.

Fotbalové brankářské dresy

Brankářský dres na fotbal vyrábíme z velmi odolného materiálu a ve střihu dokonale padnoucím na tělo. Dres je na rukávech zakončen úpletem zajišťujícím fixaci rukávů, a tím i pohodlí brankáře. Lokty jsou chráněny polyuretanovou pěnou všitou do boku rukávu v místě lokte. Tento systém umístění skvěle tlumí nárazy způsobené častým pohybem brankáře na zem. Díky použitému střihu i materiálu dresu není brankář nijak omezován ve svém pohybu.

Brankářské dresy nejlépe doplníte buď klasickými fotbalovými trenýrkami ve stejném designu, nebo jednobarevnými brankářskými trenýrkami s výztuhami.

Brankářské trenýrky a kalhoty

Speciální brankářské trenýrky a kalhoty vyrábíme z materiálu velmi odolného proti oděru i povětrnostním podmínkám. Svým střihem zajišťují ochranu bočních partií nohou. K ochraně boku a kyčlí napomáhá polyuretanová pěna všitá do boků trenýrek. Kalhoty navíc disponují ochranou nohou a kolen. Toto řešení chrání brankáře při náročných zákrocích a zároveň nijak neomezuje jeho volnost pohybu díky použitému střihu a materiálu.

Standardní barevné provedení brankářských trenýrek a kalhot je černé, ale jsme schopni je zhotovit i v modré, červené, šedé, žluté, bílé a zelené barvě.

Fotbalové štulpny

Fotbalové štulpny nejsou jen „pro parádu“, jejich hlavní funkcí je účinně ochránit lýtka fotbalisty nebo fotbalistky před nepříjemnými odřeninami a znečištěním. Naše štulpny na fotbal jsou zhotoveny z příjemného a kvalitního materiálu, takže se dobře nosí a poskytují hráčům náležitou ochranu nohou. Štulpny dodáváme v různých velikostech, a to od nejmenších pro děti až po velikosti pro dospělé.

Štulpny s podpínkou

Naše klasické štulpny s podpínkou poskytnou zvlášť vysokou elasticitu, která vám zaručí výbornou fixaci chrániče na noze. Fotbalové štulpny jsou vyztuženy na ohrnu a u kotníku kvalitním úpletem. Štulpny si můžete objednat v různých barevných kombinacích dle vzorníku barev a vašeho přání.

Základní složení materiálu štulpen na fotbal je 95 % polypropylen, 5 % elastan.

Ponožkové štulpny

Ponožkové štulpny vám dodáme v různých barevných kombinacích dle vzorníku barev a vašeho přání. Základní složení materiálu těchto štulpen je 85 % polypropylen, 10 % bavlna a 5 % elastan. Štulpny na fotbal objednáte v různých velikostech, standardně: 3–4, 5–7, 8–10, 11–12.

Pro lepší představu o podobě jednotlivých variant se podívejte na přehled našich fotbalových produktů.

Materiály

Optimálními materiály pro výrobu kraťasů a dresů na fotbal jsou:

  • • CANADA 155 gr.
  • • CoMo 160 gr.

Obzvlášť pak doporučujeme materiál CoMo 160 gr. vyvinutý speciálně na základě vysokých nároků Bison Sportswear. Nově upravené mikropóry dodávají látce vzdušnost a zajišťují odvod potu. Inovativně řešená vnitřní strana materiálu poskytuje sportovci maximální komfort a speciálně vyvinutá povrchová úprava zaručuje dokonalý vzhled potisku. Díky pružnosti a vzdušnosti tohoto materiálu se v dresech budete cítit vždy pohodlně a zároveň vypadat skvěle.

Jak vytvořit vlastní návrh fotbalových dresů?

Design fotbalových dresů si můžete buď vybrat z naší nabídky, nebo si vytvořit vlastní originální design v konfigurátoru – v tom případě váš návrh v našem grafickém studiu doladíme a zdarma vám předložíme výsledný grafický návrh. Teprve když na tiskové náhledy nebo vzorky kývnete, začne výroba fotbalových dresů. Tuto možnost využijete i v případě ztráty či zničení vašich současných dresů. V tom případě vám rádi doplníme neúplné sady zhotovením fotbalových dresů v podobném designu.

Pro přibližnou představu o výsledné ceně vámi objednaných dresů na fotbal se podívejte na ceník fotbalových produktů, případně na kompletní přehled všech velikostí fotbalových dresů a trenýrek.

Jak objednat fotbalové dresy?

Průběh objednávky dresů je jednoduchý. Začněte tím, že vytvoříte nezávaznou poptávku v konfigurátoru výše, na základě které pro vás vytvoříme grafický návrh a finanční kalkulaci. Pokud obojí odsouhlasíte, pustíme se do výroby vašich nových fotbalových dresů.

Přihlaste se k odběru zpráv o novinkách a akčních nabídkách
Zanechte nám zprávu, rádi Vám odpovíme.
Informace o zpracování osobních dat
BISON SPORTSWEAR
Hlavní menu