Fotogalerie dresů
Zobrazit galerii
Mohlo by vás zajímat
Začněte rok 2024 v novém sportovním oblečení!
09. 1. 2024

Bison Sportswear - český výrobce, který vyrábí v Česku, v naprosté většině z českých materiálů, garantuje krátké dodací lhůty a profesionální kvalitu všech použitých materiálů a výrobků. Více informací ...

Archiv novinek

Hokejové dresy

Hokej vyžaduje rychlost, obratnost a houževnatost. Hokejisté (i jejich dresy) jsou velmi namáháni vzájemnými kontakty, pády na led nebo nárazy na mantinely. Hokejové dresy proto musí být odolné, pohodlné a snadno rozpoznatelné během rychlé hry. To všechno dobře víme, proto u nás kromě kvalitních materiálů a provedení získáte také originální design dresů.

První krok v procesu objednávky hokejových dresů uděláte tím, že si v našem konfigurátoru nahoře zvolíte vlastnosti dresu, odpovídající vaší představě. Pokud pro výběr potřebujete další informace, najdete je níže.

Více informací

Hokejové dresy

Hokejové dresy vyrábíme v několika provedeních střihu. Všechny střihy případně dále upravíme podle vašich přání. Můžeme například provést úpravu v podobě zdvojených rukávů a ramen nebo všití ventilační a miniventilační síťky v boku hokejového dresu. Síťky také jako jedni z mála výrobců barevně upravujeme pro dokonalý výsledný design dresu. Kromě střihu hokejového dresu máte na výběr i co se týče podoby límce, písma nebo čísel. Rozměry hokejových dresů najdete ve velikostní tabulce hokejových dresů.

Pro výrobu hokejových dresů doporučujeme především materiály Sun a Elite.

Máte také možnost si pořídit jednobarevné hokejové dresy. Tyto dresy, vhodné především na trénink, dodáváme bez možnosti potisku.

Hokejové štulpny

Hokejové štulpny nabízíme v několika variantách.  Sublimačně potištěné, které nabízejí možnost dokonalého sladění designu se dresy, vyrábíme z materiálu Sven 240 gr., který je mimořádně odolný, elastický a zároveň prodyšný. Klasické, pletené štulpny můžete mít tenké nebo silné. Obě varianty dodáváme v několika velikostech. Podívejte se do ceníku, kde najdete podrobné informace o nabízených velikostech.

Designová hokejová Ribana

Vyberte si z hokejových riban s dlouhým nebo krátkým rukávem a stejně tak s dlouhými nebo krátkými nohavicemi. Využijte také možnosti mít hokejová ribana s originálním designem – můžete je mít v jakýchkoliv klubových barvách, s logem klubu, sponzorů, a navíc se jménem pro každého hráče. Originální design vašeho hokejového ribana vám v našem grafickém studiu připravíme zdarma!

Máte na výběr ze tří variant potisku: „Classic“ přináší tisk na rukávy a límce, u kalhot je boční vsadka. „Standard“ poskytuje tisk na rukávy, límec a přední díl těla. U kalhot je opět boční vsadka. Varianta potisku „Pro“ zajišťuje tisk na celou soupravu, včetně zadního dílu. U kalhot je také boční vsadka.

Pro výrobu hokejových riban používáme polypropylen. Tento materiál je velmi příjemný na dotek, extrémně lehký a pružný s tažností na všechny strany. Udržuje potřebné mikroklima a tepelnou pohodu při zátěži. Byl vyvíjen a testován speciálně pro možnost sublimačního tisku na hokejových ribanech a patří mezi hi-tech tkaniny. Samozřejmostí je i ploché provedení švů pro větší komfort.

Návleky na hokejové kalhoty

Nabízíme vám profesionální návlek na hokejové kalhoty ze silného polyesterového úpletu, konkrétně se jedná o Filet 350gr. Materiál je velmi elastický a dokonale obepíná hokejové kalhoty. U nás máte možnost sladění designu dresu, návleků a štulpen v podobě jednotného designového kompletu. Výsledkem jsou návleky velmi dobře padnoucí na hokejové kalhoty, které navíc působí profesionálně. Správné rozměry vám pomůže vybrat naše velikostní tabulka hokejových kalhot.

Dresy rozhodčích

Bison Sportswear vám nabízí i dresy pro hokejové rozhodčí ve variantách Profi a Standard. Díky použitému materiálu určenému speciálně pro dresy rozhodčích (100% polyester Drom, 280gr.) se vám dres nezmačká, udrží si svůj tvar a vyperete jej bez obav ze ztráty barev. Hedvábný černý límeček doplněný dlouhým zipem usnadňuje oblékání dresu. Dresy pro hokejové rozhodčí kategorie Profi mají vnitřní část rukávů doplněnou o černou síťovinu pro dokonalou cirkulaci vzduchu. Dodáváme dres Asistent i Hlavní rozhodčí (natisknuté oranžové pásky).

Vlastní návrh hokejových dresů si vytvoříte snadno

Fantazii se meze nekladou. Chcete-li hokejové dresy s originálním designem, zvolte jejich požadovanou podobu v našem konfigurátoru. Následně vám zdarma připravíme grafický návrh. Teprve poté, co tiskové náhledy nebo vzorky odsouhlasíte, se pustíme do samotné výroby vašich dresů. Možnost pořízení hokejového dresu s vlastním potiskem vám přijde vhod i v případě, že potřebujete nahradit poškozené nebo ztracené dresy svého týmu.

Jak objednat hokejové dresy?

Proces objednávky začněte tím, že vytvoříte žádost o nezávislou kalkulaci v konfigurátoru nahoře, my na jejím základě vytvoříme návrh designu a nacenění. Jakmile obojí odsouhlasíte, začneme s výrobou vašich hokejových dresů.

V první fázi objednávky vám stačí jen obecná představa o podobě a počtu vašich hokejových dresů. Pokud ale přesto chcete detailnější informace, pak se podívejte do ceníku, velikostních tabulek,  materiálů nebo přehledu variant hokejových produktů.

Přihlaste se k odběru zpráv o novinkách a akčních nabídkách
Zanechte nám zprávu, rádi Vám odpovíme.
Informace o zpracování osobních dat
BISON SPORTSWEAR
Hlavní menu