Fotogalerie dresů
Zobrazit galerii
Mohlo by vás zajímat
Začněte rok 2024 v novém sportovním oblečení!
09. 1. 2024

Bison Sportswear - český výrobce, který vyrábí v Česku, v naprosté většině z českých materiálů, garantuje krátké dodací lhůty a profesionální kvalitu všech použitých materiálů a výrobků. Více informací ...

Archiv novinek

Florbalové dresy

Florbal je stále oblíbenější kolektivní sport, který si i přes svoji poměrně krátkou tradici vytvořil v Česku početnou hráčskou i fanouškovskou komunitu. Patříte i vy mezi tisíce florbalových nadšenců, a potřebujete proto originální a zároveň pohodlný florbalový dres? U nás si vyberete florbalový dres přesně podle svých představ.

Průběh objednávky začíná tím, že si zvolíte požadovanou podobu florbalového dresu v našem konfigurátoru výše, ve kterém si vyberete, nebo sami navrhnete jeho design. Níže pak najdete užitečné informace, které vám s výběrem pomohou.

Více informací

Florbalové dresy

Střih florbalového dresu nabízíme jak v pánském (klasický dres nebo raglán), tak v dámském provedení (klasický dres nebo raglán anatomicky přizpůsobený ženskému tělu). Rovněž máte možnost využít nových, atraktivně upravených střihů florbalových dresů s ventilací (DOBLO) nebo pořídit pohodlný florbalový brankářský dres. V naší nabídce najdete také vypasovaný, elastický dres. Maximální elasticita a pružnost materiálu nabízí bezkonkurenční komfort a funkčnost.  Typ límce a podoba písma nebo čísel na vašich florbalových dresech je opět jen na vás. Před finální objednávkou se podívejte i na přehled velikostí florbalových dresů, díky kterému zkontrolujete správnost rozměrů dresů před jejich samotnou výrobou.

Florbalové trenýrky

Florbalové trenýrky si u nás můžete objednat i samostatně bez dresů. Pokud ovšem potřebujete celý florbalový komplet, raději začněte výběrem dresu, ke kterému vám nezávazně připravíme i návrh trenýrek ve shodném designu. Stejně jako dresy na florbal, i trenýrky vyrábíme ve dvou provedeních – pánském (klasickém) a dámském (elastickém). Jejich rozměry najdete opět ve velikostní tabulce florbalových trenýrek.

Florbalové sukně

Sukýnky na florbal jsou oblíbenou alternativou k dámským florbalovým trenýrkám. Máte na výběr mezi jednobarevným provedením a designem na přání podle vašich stávajících florbalových dresů. Můžete si také objednat i florbalové sukně s vnitřní nohavičkou.

Pro lepší představu o podobě všech nabízených variant florbalových dresů, trenýrek a sukní se podívejte na náš přehled produktů.

Čelenky

Širokou florbalovou čelenku v jednoduchém moderním střihu využijete nejen při florbalu, ale i při kterémkoliv jiném sportu. Funkční elastický materiál tvořený kombinací polyesteru (87 %) a elastanu (13 %) dobře odvádí pot a je příjemný pro pokožku. Velikost čelenky je univerzální, na výběr máte mezi šířkou 8 a 10 cm.

Materiály

Pro výrobu florbalových dresů, trenýrek a sukní nejčastěji používáme materiály:

  • • CANADA 155 gr.
  • • CoMo 160 gr.

Doporučujeme především pružný a pohodlný materiál CoMo 160 gr., který byl vyvinutý exkluzivně podle požadavků Bison Sportswear. Speciálně upravené mikropóry dodávají vzdušnost a zajišťují odvod potu, inovativně řešená vnitřní strana materiálu pak poskytuje sportovci maximální komfort. Dokonalý vzhled potisku dresu zajišťuje precizní povrchová úprava. Díky jedinečným vlastnostem tohoto materiálu se v budete v dresech skvěle cítit i vypadat.

Co když chci vlastní design florbalových dresů?

Přejete si dresy s vlastním originálním designem? Pak vám nabízíme možnost vytvořit si dresy podle vašich představ v našem konfigurátoru a jejich následnou bezplatnou úpravu v našem grafickém studiu. Samotná výroba dresů, trenýrek, sukýnek či čelenek se uskuteční, teprve až odsouhlasíte vzorky nebo tiskové náhledy. V případě ztráty nebo poškození vašich současných dresů vám také zkompletujeme neúplné sady podobnými dresy.

Jak objednat florbalové dresy?

Objednávku dresů zahájíte nezávaznou poptávkou v konfigurátoru výše na této stránce, na základě které vám dodáme grafický návrh a finanční kalkulaci. Po odsouhlasení z vaší strany se pak pustíme do jejich výroby.

V první fázi objednávky nám od vás stačí jen formulace obecných požadavků (jako je počet nebo základní podoba dresů). Každou objednávku pak naceňujeme individuálně, přibližnou představu o výsledné částce ale získáte v ceníku florbalových produktů. Přesné velikosti všech dresů pak najdete ve velikostní tabulce.

Přihlaste se k odběru zpráv o novinkách a akčních nabídkách
Zanechte nám zprávu, rádi Vám odpovíme.
Informace o zpracování osobních dat
BISON SPORTSWEAR
Hlavní menu