Vyber si design. Klikni a odešli požadavek na nezávaznou nabídku.
Vybraný design doladíme na míru podle požadavků.
Ve vybraném designu ti můžeme připravit další florbalové produkty nebo týmové vybavení.
Klikni na design pro pokračování


RF65

RF64

RF63

RF62

RF61

RF60

RF59

RF58

RF57

RF56

RF55

RF54

RF53

RF52

RF51

RF50

RF49

RF48

RF47

RF46

RF45

RF44

RF43

RF42

RF41

RF40

RF39

RF38

RF37

RF36

RF35

RF34

RF33

RF32

RF31

RF30

RF29

RF28

RF27

RF26

RF25

RF24

RF23

RF22

RF21

RF20

RF19

RF18

RF17

RF16

RF15

RF14

RF13

RF12

RF11

RF10

RF9

RF8

RF7

RF6

RF5

RF4

RF3

RF2

RF1

Fotogalerie dresů
Zobrazit galerii
Mohlo by vás zajímat
Nové designy dresů a sportovního oblečení na sezónu 2021.
24. 4. 2021

Na sezónu 2021 jsme pro vás připravili nové, exkluzivní designy pro výběr dresů ve všech sportech. Vybírejte očima!Nové, atraktivní grafické náhledy dresů ve všech sportech vám pomohou snadněji naplnit vaše představy a usnadní výběr a přípravu originálního designu dresů a sportovního oblečení pro váš klub. Více informací ...

Archiv novinek

Florbalové dresy

Florbal je stále oblíbenější kolektivní sport, který si i přes svoji poměrně krátkou tradici vytvořil v Česku početnou hráčskou i fanouškovskou komunitu. Patříte i vy mezi tisíce florbalových nadšenců, a potřebujete proto originální a zároveň pohodlný florbalový dres? U nás si vyberete florbalový dres přesně podle svých představ.

Průběh objednávky začíná tím, že si zvolíte požadovanou podobu florbalového dresu v našem konfigurátoru výše, ve kterém si vyberete, nebo sami navrhnete jeho design. Níže pak najdete užitečné informace, které vám s výběrem pomohou.

Více informací

Florbalové dresy

Střih florbalového dresu nabízíme jak v pánském (klasický dres nebo raglán), tak v dámském provedení (klasický dres nebo raglán anatomicky přizpůsobený ženskému tělu). Rovněž máte možnost využít nových, atraktivně upravených střihů florbalových dresů s ventilací (DOBLO) nebo pořídit pohodlný florbalový brankářský dres. V naší nabídce najdete také vypasovaný, elastický dres. Maximální elasticita a pružnost materiálu nabízí bezkonkurenční komfort a funkčnost.  Typ límce a podoba písma nebo čísel na vašich florbalových dresech je opět jen na vás. Před finální objednávkou se podívejte i na přehled velikostí florbalových dresů, díky kterému zkontrolujete správnost rozměrů dresů před jejich samotnou výrobou.

Florbalové trenýrky

Florbalové trenýrky si u nás můžete objednat i samostatně bez dresů. Pokud ovšem potřebujete celý florbalový komplet, raději začněte výběrem dresu, ke kterému vám nezávazně připravíme i návrh trenýrek ve shodném designu. Stejně jako dresy na florbal, i trenýrky vyrábíme ve dvou provedeních – pánském (klasickém) a dámském (elastickém). Jejich rozměry najdete opět ve velikostní tabulce florbalových trenýrek.

Florbalové sukně

Sukýnky na florbal jsou oblíbenou alternativou k dámským florbalovým trenýrkám. Máte na výběr mezi jednobarevným provedením a designem na přání podle vašich stávajících florbalových dresů. Můžete si také objednat i florbalové sukně s vnitřní nohavičkou.

Pro lepší představu o podobě všech nabízených variant florbalových dresů, trenýrek a sukní se podívejte na náš přehled produktů.

Čelenky

Širokou florbalovou čelenku v jednoduchém moderním střihu využijete nejen při florbalu, ale i při kterémkoliv jiném sportu. Funkční elastický materiál tvořený kombinací polyesteru (87 %) a elastanu (13 %) dobře odvádí pot a je příjemný pro pokožku. Velikost čelenky je univerzální, na výběr máte mezi šířkou 8 a 10 cm.

Materiály

Pro výrobu florbalových dresů, trenýrek a sukní nejčastěji používáme materiály:

  • • CANADA 155 gr.
  • • CoMo 160 gr.

Doporučujeme především pružný a pohodlný materiál CoMo 160 gr., který byl vyvinutý exkluzivně podle požadavků Bison Sportswear. Speciálně upravené mikropóry dodávají vzdušnost a zajišťují odvod potu, inovativně řešená vnitřní strana materiálu pak poskytuje sportovci maximální komfort. Dokonalý vzhled potisku dresu zajišťuje precizní povrchová úprava. Díky jedinečným vlastnostem tohoto materiálu se v budete v dresech skvěle cítit i vypadat.

Co když chci vlastní design florbalových dresů?

Přejete si dresy s vlastním originálním designem? Pak vám nabízíme možnost vytvořit si dresy podle vašich představ v našem konfigurátoru a jejich následnou bezplatnou úpravu v našem grafickém studiu. Samotná výroba dresů, trenýrek, sukýnek či čelenek se uskuteční, teprve až odsouhlasíte vzorky nebo tiskové náhledy. V případě ztráty nebo poškození vašich současných dresů vám také zkompletujeme neúplné sady podobnými dresy.

Jak objednat florbalové dresy?

Objednávku dresů zahájíte nezávaznou poptávkou v konfigurátoru výše na této stránce, na základě které vám dodáme grafický návrh a finanční kalkulaci. Po odsouhlasení z vaší strany se pak pustíme do jejich výroby.

V první fázi objednávky nám od vás stačí jen formulace obecných požadavků (jako je počet nebo základní podoba dresů). Každou objednávku pak naceňujeme individuálně, přibližnou představu o výsledné částce ale získáte v ceníku florbalových produktů. Přesné velikosti všech dresů pak najdete ve velikostní tabulce.

Přihlaste se k odběru zpráv o novinkách a akčních nabídkách
Zanechte nám zprávu, rádi Vám odpovíme.
Informace o zpracování osobních dat
BISON SPORTSWEAR
Hlavní menu