Vyber si design. Klikni a odešli požadavek na nezávaznou nabídku.
Vybraný design doladíme na míru podle požadavků.
Ve vybraném designu ti můžeme připravit další baseballové produkty nebo týmové vybavení.
Klikni na design pro pokračování


28

27

26

25

24

23

22

21

20

19

18

17

16

15

14

13

12

11

10

09

08

07

06

05

04

03

02

01

Fotogalerie dresů
Zobrazit galerii
Mohlo by vás zajímat
Využijte zbytek financí klubu v roce 2021 a zajistěte si sportovní oblečení na sezónu 2022.
23. 11. 2021

Potřebujete vyčerpat zbývající finanční prostředky klubu, týmu, sboru nebo školního týmu do konce roku? Vyjdeme vám vstříc a navíc přídáme dárek! Objednejte si dresy nebo týmové oblečení do konce roku 2021. Více informací ...

Archiv novinek

Baseballové-softballové dresy

Ernest Hemingway kdysi řekl: „Baseball jsou nejrychlejší šachy na světě.“ U šachů se ale člověk určitě tolik nezapotí a nezašpiní. Pořiďte si proto baseballové-softballové dresy, které vám vydrží, vypadají hezky a hlavně je snadno vyčistíte.

Jak probíhá objednávka dresů na baseball-softball? Napřed si vyberete jejich design a střih v konfigurátoru nahoře, odkud nám skrz jednoduchý formulář pošlete žádost o nezávaznou kalkulaci. My se vám pak ozveme zpátky s cenovou nabídkou a grafickým návrhem vašich dresů. Podrobnější informace o dresech najdete níže.

Všechny naše dresy testujeme při plné zátěži ve špičkových evropských klubech. Díky tomu vám přinášíme baseballové-softballové dresy v profesionální kvalitě, které jsou zároveň dostupné i pro amatéry. Všechny švy na dresech jsou prošívané speciální dvoujádrovou nití.

Materiály baseballových-softballových dresů

Dresy na baseball-softball vyrábíme ve třech střizích ze speciálních materiálů vyvinutých pro tento sport. Tyto materiály jsou používány k výrobě baseballových dresů v Evropě i pro nejprestižnější baseballovou ligu – zámořskou MLB:

  • Mash (dírkovaný)
  • Elite (hladký)
  • Heavy PRO (hladký)

Materiál Mash (dírkovaný) poskytne díky jemné perforaci vašemu baseballovému dresu lehkost a vzdušnost. Tyto vlastnosti oceníte především v letním období, kdy vám tento materiál zajistí maximální komfort při nošení a zároveň splňuje všechny požadavky na funkčnost a odolnost. Samozřejmostí je možnost kompletního potisku technologií sublimačního tisku.

Díky jemné struktuře materiálu Elite (hladký) obzvlášť vynikne sublimační potisk vašich baseballových dresů. I přes svoji jemnost tento materiál poskytne baseballovým dresům nezbytnou pevnost a odolnost.

Mimořádně pohodlný materiál Heavy PRO (hladký) je kompromisem mezi vlastnostmi materiálů Mash a Elite. Jemná struktura a hladký povrch bez perforace vám poskytnou pocit lehkosti a vzdušnosti, ať už budete v poli, nebo na pálce.

Baseballové kalhoty

Kalhoty pro Baseball-Softball jsou vyvzorované na základě našich dlouholetých zkušeností, za přípomínek profesionálních baseballových klubů a hráčů. Použitý materiál, polyesterové vlákno, je české výroby.
Materiál vyniká tvarovou stálostí, je velice odolný a zároveň průžný. Díky těmto vlastnostem zaručuje maximální komfort při nošení. Ke zvýšení komfortu nabízíme volbu ze dvou střihových variant – standard a zúženou slim.
Baseballové kalhoty vyrábíme v základním provedení v bílé barvě.
Exkluzivní provedení se sublimačním potiskem nabízí naprostou designovou a barevnou shodu s vašimi baseballovými dresy. Jakýkoliv motiv potisku z vašich dresů můžete mít i na baseballových kalhotách a odlišit se tak od soupeřů.

Provedení:
• Výpustkové zadní kapsy na levé i pravé straně, možnost provedení s bočními kapsami
• Prošívaná zdvojená kolena
• Poutka pro opasek
• Kvalitní zip, 2x druk

Vlastní návrh baseballových-softballových dresů

Pokud chcete baseballové-softballové dresy v originálním designu, jednoduše nám zadejte svoje požadavky v konfigurátoru nahoře (nebo přes e-mail). My pak v našem grafickém studiu zdarma vytvoříme návrh baseballových-softballových dresů přesně podle vašich představ. Samotnou výrobu dresů zahájíme až poté, co odsouhlasíte vzorky nebo tiskové náhledy. Tuto možnost určitě využijete i v případě, že potřebujete nahradit zničené nebo ztracené baseballové-softballové dresy novými dresy ve shodném designu.

Jak objednat baseballový-softballový dres?

Objednávku baseballových-softballových dresů zahajte v našem konfigurátoru nahoře. V něm zadáte požadovanou barevnost, střih, typ límců, počet kusů a další základní parametry objednávky. To všechno nám pak pošlete a my se vám ozveme zpátky s nezávaznou kalkulací vaší objednávky (včetně grafického návrhu vašich dresů).

Poté, co spolu doladíme detaily objednávky, se pustíme do výroby vašich nových dresů na baseball-softball. Přehledné info o celém procesu najdete v sekci průběh objednávky, podrobnosti o parametrech dresů zase v ceníku a velikostních tabulkách.

Přihlaste se k odběru zpráv o novinkách a akčních nabídkách
Zanechte nám zprávu, rádi Vám odpovíme.
Informace o zpracování osobních dat
BISON SPORTSWEAR
Hlavní menu