Fotogalerie dresů
Zobrazit galerii
Mohlo by vás zajímat
Začněte rok 2024 v novém sportovním oblečení!
09. 1. 2024

Bison Sportswear - český výrobce, který vyrábí v Česku, v naprosté většině z českých materiálů, garantuje krátké dodací lhůty a profesionální kvalitu všech použitých materiálů a výrobků. Více informací ...

Archiv novinek

Hokejbalové dresy

Hokejbal v tvrdosti a fyzické náročnosti rozhodně snese srovnání s ledním hokejem. Proto pokud hledáte odolnou a zároveň stylovou výbavu pro tento náročný sport, jste tu správně. Naše hokejbalové dresy ze špičkových materiálů a s kvalitním potiskem splní vaše očekávání.

Jak začít proces objednávky? Napřed si zvolte podobu dresů v konfigurátoru nahoře. Po zadání svých požadavků odešlete v jednoduchém formuláři žádost o nezávaznou kalkulaci a my se vám pak ozveme zpátky. Pokud chcete více informací o našich hokejbalových dresech, najdete je níže.

Více informací

Hokejbalové dresy

Dresy pro hokejbal vyrábíme hned v několika provedeních střihu – nově také v inovativním anatomickém střihu FIT. Všechny střihy vám na přání dále upravíme, například zdvojením rukávů a ramen nebo všitím ventilační a miniventilační síťky do boku hokejbalového dresu. Tyto síťky jako jedni z mála výrobců také barevně upravujeme pro dokonale sladěný design dresu. Výsledná podoba vašich  hokejbalových dresů je jen na vás, včetně typu límců, písma a čísel.

Pro výrobu hokejbalových dresů doporučujeme především materiály  Elite a Heavy PRO.

Hokejbalové štulpny

Hokejbalové štulpny nabízíme v několika variantách.  Sublimačně potištěné, které nabízejí možnost dokonalého sladění designu se dresy, vyrábíme z materiálu Sven 240 gr., který je mimořádně odolný, elastický a zároveň prodyšný. Klasické, pletené štulpny můžete mít tenké nebo silné. Obě varianty dodáváme v několika velikostech. Podívejte se do ceníku, kde najdete podrobné informace o nabízených velikostech.

Velice žádané jsou pro hokejbal také štulpny podle vzoru fotbalových štulpen s ponožkou.

Hokejbalová ribana s vlastním designem

Pořiďte pro svůj tým funkční a zároveň originální hokejbalová ribana. Dodáme vám je v jakýchkoli klubových barvách, s logem klubu, sponzorů i se jménem pro každého hráče. Design vašeho hokejbalového ribana vám připravíme zdarma v našem grafickém studiu.

Na výběr máte ze tří variant potisku hokejbalových riban:

    • • Clasic – potisk na rukávech a límcích, u kalhot boční vsadka.
    • • Standard – potisk na rukávech, límcích a předním dílu těla. U kalhot je opět boční vsadka.
  • • Pro – potisk na celé soupravě, včetně zadního dílu. U kalhot je boční vsadka.

Při výrobě hokejbalových riban používáme kvalitní polypropylen. Tento materiál vám poskytne pohodlí, extrémní lehkost i pružnost s tažností na všechny strany. Snadno také udrží žádoucí mikroklima a tepelnou pohodu při delším pohybu na hřišti. Byl vyvinut a testován speciálně pro možnost sublimačního tisku na hokejbalových ribanech a patří mezi hi-tech tkaniny. Pro váš maximální komfort mají všechna hokejbalová ribana (s krátkými i dlouhými nohavicemi a rukávy) ploché provedení švů.

Hokejbalové trenýrky

Hokejbalové trenýrky vám dodáme i samostatně bez dresů. Při výběru nového hokejbalového kompletu doporučujeme začít výběrem hokejbalového dresu. Na základě jeho podoby vám připravíme návrh hokejbalových trenýrek ve shodném designu.

Hokejbalové trenýrky vyrábíme ve dvou provedeních střihu: pánském a dámském (klasickém) a dámském (elastickém). Nejoblíbenějšími materiály hokejbalových trenýrek jsou:

    • Elite
  • Heavy PRO

Jednobarevné hokejbalové dresy

Máte možnost si objednat i hokejbalové dresy zcela bez potisku. Jednobarevné hokejbalové dresy v různých barevných  provedeních využijete například při tréninku.

Hokejbalové dresy pro rozhodčí

Hokejbalové dresy pro rozhodčí vám dodáme ve variantách Standard nebo Profi (ta má vnitřní části rukávů doplněné o černou síťovinu pro lepší cirkulaci vzduchu). V obou variantách používáme materiál speciálně určený pro dresy rozhodčích (100% polyester Drom, 280gr.), který se nemačká a udržuje si svůj tvar.

Hokejbalové dresy pro rozhodčí vyperete bez ztráty barev a hedvábný černý límeček doplněný dlouhým zipem vám usnadní oblékání dresu. Zvolit můžete i mezi dresy pro asistenta nebo hlavního rozhodčího (s natisknutými oranžovými páskami).

Vlastní návrh dresů na hokejbal

Máte speciální přání ohledně podoby svých hokejbalových dresů? Když nám sdělíte svoji základní představu, zdarma vám připravíme grafický návrh vašich nových dresů. S výrobou začneme teprve ve chvíli, kdy od vás dostaneme souhlas s podobou vzorků nebo tiskových náhledů. Stejně tak vám zhotovíme nové dresy v designu shodném s vašimi stávajícími dresy. Tuto variantu využijete především v případě zničení nebo ztráty části vašich dresů.

Jak začít s objednávkou dresů na hokejbal?

Objednávku svých nových hokejbalových dresů (případně trenýrek, štulpen nebo jakýchkoliv dalších hokejbalových produktů z naší nabídky) zahájíte v konfigurátoru nahoře. Zde si zvolíte základní podobu a parametry vaší objednávky, vše odešlete v jednoduchém formuláři a my se vám ozveme zpátky s nezávaznou kalkulací včetně grafického návrhu vašich nových hokejbalových dresů.

Detailní parametry hokejbalových dresů spolu doladíme v další fázi objednávky. Předběžnou představu ale získáte v ceníku a velikostních tabulkách.

Kdybyste si nebyli něčím jistí, odpověď najdete v častých dotazech, v sekci o průběhu objednávky, nebo tak, že se na nás obrátíte přímo.

Přihlaste se k odběru zpráv o novinkách a akčních nabídkách
Zanechte nám zprávu, rádi Vám odpovíme.
Informace o zpracování osobních dat
BISON SPORTSWEAR
Hlavní menu