Vyber si design. Napiš nám počet dresů pro přípravu nezávazné nabídky.
Přidej poznámky, případně číslo grafického náhledu, který se ti líbí.
Můžeme ho dále upravit podle požadavků.
Dresy ve vybraném designu mohou být s dlouhým i krátkým rukávem, s různým typem límců.
Nelíbí se ti barevnost návrhů? Připravíme novou.
Ve vybraném designu ti můžeme připravit další volejbalové produkty nebo týmové vybavení.
Klikni na design pro pokračování


RF45

RF44

RF43

RF42

RF41

RF40

RF39

RF38

RF37

RF36

RF35

RF34

RF33

RF32

RF31

RF30

RF29

RF28

RF27

RF26

RF25

RF24

RF23

RF22

RF21

RF20

RF19

RF18

RF17

RF16

RF15

RF14

RF13

RF12

RF11

RF10

RF9

RF8

RF7

RF6

RF5

RF4

RF3

RF2

RF1

Fotogalerie dresů
Zobrazit galerii
Mohlo by vás zajímat
2021 – sport se nám vrátí, připravte se.
03. 1. 2021

Vážení naši zákazníci, příznivci, sportovci, milovníci sportu, máme za sebou těžký rok 2020, který přinesl velké změny pro nás všechny, a to nejen na poli sportu. Uplynulý rok byl pravděpodobně ten nejnáročnější v naší dlouhé historii. Více informací ...

Archiv novinek

Volejbalové dresy

Pohodlný volejbalový dres je nezbytností na palubovce i na písku. Pořiďte si proto takový volejbalový dres, který vám poskytne maximální volnost pohybu, a díky kterému si vás nikdo jen tak nesplete. To vše naše volejbalové dresy splňují.

Jak probíhá objednávka? Napřed si vyberete podobu svých volejbalových dresů v konfigurátoru nahoře. Zde zadáte všechny svoje požadavky a pošlete nám je. My se vám pak ozveme s nezávaznou kalkulací objednávky a doladíme detaily. Více informací o naší nabídce volejbalových dresů najdete níže.

Více informací

Volejbalové dresy

Volejbalové dresy vyrábíme ve dvou provedeních:

    • • pánském (klasický nebo raglán)
  • • dámském (klasický nebo raglán anatomicky přizpůsobený ženské postavě)


Krom toho si můžete zvolit i nový atraktivně upravený střih
volejbalových dresů s ventilací (DOBLO). V naší nabídce najdete také vypasovaný, elastický dres. Maximální elasticita a pružnost materiálu nabízí bezkonkurenční komfort a funkčnost. Barevnost, typ límce stejně jako druh písma a čísel je jen na vás.

Volejbalové trenýrky

Volejbalové trenýrky vám klidně dodáme i samostatně, přece jen ale doporučujeme začít výběrem volejbalových dresů. K nim vám rádi připravíme i návrh trenýrek ve shodném designu. Volejbalové trenýrky vyrábíme v pánském nebo dámském (klasickém) nebo dámském (elastickém) střihu.

Materiály volejbalových dresů a trenýrek

Při výrobě trenýrek a dresů na volejbal se nám nejvíce osvědčily materiály CANADA 155 gr. a CoMo 160 gr.

CoMo 160 gr. je materiál vyvinutý exkluzivně na základě zkušeností a požadavků Bison Sportswear. Zúročili jsme své znalosti získané oblékáním profesionálních i amatérských sportovních týmů a výsledkem je materiál perfektně odvádějící pot, poskytující maximální pohodlí při pohybu a v neposlední řadě také zajišťující dokonalý vzhled potisku dresu.

Vlastní návrh volejbalových dresů

Chcete, aby váš tým vyniknul? Pořiďte mu originální dresy. V našem grafickém studiu společně s vámi vytvoříme volejbalové dresy přesně podle vašich představ. Přípravu grafického návrhu provádíme zdarma a do samotné výroby se vždy pustíme teprve až odsouhlasíte vzorky nebo tiskové náhledy. Tato možnost vám přijde vhod i v případě, že potřebujete doplnit sadu svých volejbalových dresů a chcete je mít všechny ve stejném provedení.

Jak objednat volejbalové dresy?

Je to snadné. Objednávku volejbalových dresů zahájíte výběrem jejich podoby a střihu v konfigurátoru nahoře. Všechny zadané parametry nám odtud pošlete pomocí jednoduchého formuláře. My se vám pak ozveme zpátky s nezávaznou kalkulací vaší objednávky a zhotoveným grafickým návrhem.

Přesné údaje a čísla týkající se volejbalových dresů najdete v ceníku a velikostních tabulkách. Na začátku objednávky se ale obejdete i bez nich. A pokud ještě potřebujete s něčím poradit, podívejte se na časté dotazy nebo nám dejte vědět přímo.

Přihlaste se k odběru zpráv o novinkách a akčních nabídkách
Zanechte nám zprávu, rádi Vám odpovíme.
Informace o zpracování osobních dat
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!
Hlavní menu