Career

Níže uvedené pracovní pozice jsou v tuto chvíli obsazené. V případě Vašeho zájmu budeme rádi, když nám svůj životopis zašlete. Pokud se v budoucnu pracovní pozice uvolní, budeme Vás kontaktovat.

Děkujeme za zaslání.

Firma Bison Sportswear s.r.o. přijme do svého kolektivu posilu na pozici grafik/grafička.

Máš chuť realizovat své kreativní nápady? Zkus navrhovat originální designy sportovních dresů a oblečení.

Do provozovny v obci Nesvačilka hledáme grafika/grafičku na plný úvazek.

Pracovní náplň: Příprava grafických návrhů sportovních dresů a oblečení.

Požadujeme: znalost grafického prostředí Corel Draw a Adobe.
Nabízíme: práci v mladém kolektivu perspektivní firmy a odpovídající finanční ohodnocení.

V případě zájmu nás prosím kontaktujte e-mailem či telefonicky.
E-mail: slatinsky@bison.cz, tel. 777943669.

Firma Bison Sportswear s.r.o. přijme asistentku střihačky na plný pracovní úvazek.

Do provozovny v obci Nesvačilka hledáme asistentku střihačky sportovních oděvů na plný pracovní úvazek. Vše potřebné naučíme.

Pracovní náplň: příprava střihů pro výrobu.

Požadujeme: ochota učit se novým věcem, samostatnost, pracovitost.
Nabízíme: stabilní dlouhodobé zaměstnání na hlavní pracovní poměr, jednosměnný provoz, příjemné pracovní prostředí, odpovídající ohodnocení.

Firma Bison Sportswear s.r.o. přijme švadlenu na plný pracovní úvazek.

Máš chuť zkusit něco jiného než sériovu výrobu? Zkus zakázkové šití sportovního oblečení. Do provozovny v obci Nesvačilka hledáme švadlenu na plný pracovní úvazek.

Pracovní náplň: šití sportovních oděvů.

Požadujeme: ochota učit se novým věcem, samostatnost, pracovitost. Praxe v oboru, výhodou.

Subscribe for getting news
Please feel free to leave message to us, we will be pleased to answer.
Information about processing of personal data
BISON SPORTSWEAR
Hlavní menu