Zvol si sport

Zobrazit více sportů

Skrýt více sportů

Fotogalerie dresů
Zobrazit galerii
Novinky
Začněte rok 2024 v novém sportovním oblečení!
09. 1. 2024

Bison Sportswear - český výrobce, který vyrábí v Česku, v naprosté většině z českých materiálů, garantuje krátké dodací lhůty a profesionální kvalitu všech použitých materiálů a výrobků. Více informací ...

Archiv novinek


Napsali nám

BISON SPORTSWEAR – české dresy světové kvality

BISON SPORTSWEAR je přední český výrobce sportovních dresů a oblečení. Dobrá pověst naší firmy ovšem sahá daleko za hranice naší republiky – dresy a týmové oblečení dodáváme do 15 evropských zemí a věříme, že toto číslo dále poroste. Důvodem je dlouhodobá spokojenost našich zákazníků – ti si cení jak naší pestré nabídky designu dresů, tak prvotřídních materiálů a špičkových technologií výroby. Dresy vyrábíme ve spolupráci s renomovanými sportovními kluby, takže odpovídají všem současným vysokým nárokům. Naše dresy ale oblékají i týmy sportující čistě pro radost.

U nás si vyberete dresy pro jakýkoliv druh sportu. Všechny sportovní dresy a týmové oblečení zhotovíme přesně podle vašich představ – při výběru designu svých nových sportovních dresů můžete využít buď našich předpřipravených šablon, nebo se pustit do tvorby vlastního zcela originálního návrhu. Naši šikovní grafici a moderní tiskařské stroje dokáží uskutečnit i vaše nejnápaditější vizuální kreace.

Vyrobíme vám například fotbalové dresy i trenýrky, štulpny, hokejové dresy i ribana, florbalové dresy, dresy na házenou, hasičské dresy, basketbalové dresy, dresy pro volejbal, cyklistiku, americký fotbal, rugby nebo baseball. Nabízíme také výrobu dětských velikostí, například dětských fotbalových dresů. Hokejové, florbalové, hasičské i fotbalové dresy dodáme v dokonalé shodě barev s návleky (pro hokej), trenýrkami, sukýnkami nebo štulpnami.

Zakládáme si na tom, že jsme ryze český výrobce. Proto dresy vyrábíme výhradně v ČR a používáme materiály od českých dodavatelů, u kterých garantujeme maximální kvalitu a hygienickou nezávadnost. Důvodů, proč vyrábět u nás, je zkrátka celá řada.

Kde začít?

Nejdřív si vyberte požadovaný sport, kde zadáte svoje základní požadavky na podobu dresů a v přehledném formuláři odešlete žádost o nezávaznou kalkulaci objednávky. Tu vám následně zdarma dodáme (i s podrobným grafickým návrhem dresů). Jakmile vše odsouhlasíte a domluvíme se spolu na finální podobě objednávky, vrhneme se na výrobu vašich dresů. Podrobnější informace najdete v sekci průběh objednávky.

Potřebujete se na něco zeptat? Pokud svoji odpověď nenajdete mezi častými dotazy, neváhejte a kontaktujte nás.

Přihlaste se k odběru zpráv o novinkách a akčních nabídkách
Zanechte nám zprávu, rádi Vám odpovíme.
Informace o zpracování osobních dat
BISON SPORTSWEAR
Hlavní menu