Lepší kvalita za stejnou cenu i v roce 2018!


Stejně jako v loňském roce se budeme snažit plnit vaše sny a představy a být vám nablízku, když budete chtít zaujmout a vypadat jinak než ostatní. To všechno již několik let za stabilní ceny, které zůstanou beze změn i v roce 2018.

Neustále se snažíme posouvat hranice možností sportovního oblečení. Než se námi vybraný materiál, nebo vyvzorovaný střih dostane k vám, je třeba důkladně prověřit jeho vlastnosti a chování za náročných podmínek. K tomu nám pomáhá spousta klubů a sportovců, kteří naše oblečení prověřují, testují a snaží se odhalit sebemenší nedostatky ještě dřív, než se oblečení dostane do výroby.

Můžete využívat nejvyšší kvalitu našeho sportovního oblečení.

Ať už se jedná o střihové provedení, použitý materiál nebo sublimační tisk, za vším, co opustí naši výrobu si stojíme.

Přes to všechno, naše ceny zůstávají již po několik let beze změn.

Ve spolupráci s našimi dodavateli se snažíme posouvat hranice možností nových materiálů, abychom zůstávali neustále na čele vývoje.

Pokaždé nás potěší, když se k nám dostanou ohlasy spokojených zákazníků, kteří ocení kvalitní, funkční materiál a pohodlné střihové provedení svých dresů, týmového oblečení nebo doplňků.
Dodává nám to další impuls pro optimalizaci naší stávající nabídky. Ať už se jedná o rozšiřování sortimentu, hledání nových, dokonalejších technologických možností, nových materiálů, dokonalejších střihů. Za vším je hlavně snaha, aby jste byli s našimi výrobky spokojeni.

Věříme, že k vaší spokojenosti přispěje i naše strategie: vyšší kvalita za stejnou cenu.

Vyberte si sport, který vás zajímá a mrkněte, co nabízíme tady.

Nebo nás rovnou kontaktujte, rádi odpovíme na vaše dotazy.

BISON SPORTSWEAR
Hlavní menu