Photogallery of jerseys
Show gallery
Could interest you
Textile protective face mask from producer.
01. 4. 2020

Bison Sportswear, Czech producer of sport jerseys, is coming with offer quality, textile protective mask, made from 100% Cotton. We react on the current situation on the market, with a lack of quality protective face masks for repeatedly using. More information...

News archive

Badminton

Badminton je nejrychlejší raketový sport. Ačkoliv se to na první pohled nezdá, hráč musí mít postřeh, hbitost a výbornou kondici. Během jediného zápasu často naběhá až několik kilometrů. Kvalitní a funkční oblečení je proto pro badminton nezbytností. Samozřejmostí je dnes také požadavek na originální design, který dokáže zaujmout a hráč v něm bude vypadat skvěle po celou dobu utkání. Právě takový vám připravíme.
Příprava grafického návrhu všech produktů je zcela zdarma!

More information

Dres badminton

Střih dresu, určeného pro badminton může být v provedeních pánský (klasický nebo raglán) a dámský (klasický nebo raglán anatomicky přizpůsoben ženskému tělu). V nabídce najdete také atraktivně upravené střihy s ventilací (DOBLO). Můžete si vybrat typ límce, písma a čísel dle vašeho přání. Základní velikosti dresů si ověříte pomocí size tables.
Přehled používaných materiálů najdete na stránce materiály. Všechny naše materiály jsou velice kvalitní a funkční. Neváhejte nás kontaktovat, rádi vám poradíme s výběrem toho nejlepšího právě pro vás. Potřebujete informace k ceně našich dresů? Najdete je v price list.

Polokošile badminton

Polokošile, určena pro sportovní aktivity, je díky kvalitnímu, funkčnímu materiálu vhodná právě pro badminton. Představuje elegantní variantu pohodlného a funkčního sportovního oblečení.
Provedení polokošile je ve střihu POLO s moderním límečkem, se zpevněným rozepínáním na čtyři knoflíčky. Samozřejmostí je také možnost volit ze střihového provedení pánské a dámské. V obou sřihových provedeních nabízíme varianty polokošíle – PRO a KLASIK.
Polokošile má dvojité prošití švů a vnitřní šev je krytý lemovkou. Exluzivní vzhled podtrhuje tištěná vnitřní etiketa a ergonomicky prodloužený zadní díl.
Námi doporučovaným materiálem polokošile pro badminton je CoMo. Přehled všech používaných materiálů najdete na stránce materiály. Nevíte si rady? Neváhejte nás kontaktovat, rádi vám poradíme. Základní velikosti polokošil si určíte pomocí size tables.
Informace k ceně polokošil najdete v price list.

Trenýrky badminton

Trenýrky, neboli kraťasy, si můžete vybrat a objednat i samostatně bez dresů. Pokud ovšem potřebujete celý sportovní komplet, doporučujeme nejdříve vybrat dres nebo polokošili, ke kterým vám nezávazně připravíme korekturu trenýrek ve shodném designu. Trenýrky jsou vyráběny ve dvou provedeních střihu. Pánský (klasický) a dámský (elastický). Samozřejmostí je možnost výroby trenýrek s kapsami.
Námi doporučovaným materiálem trenýrek pro badminton je CoMo. Jedná se o velice příjemný a zároveň funkční materiál. Přehled všech používaných materiálů najdete na stránce materiály. Nevíte si rady? Neváhejte nás kontaktovat, rádi vám poradíme. Základní velikosti trenýrek si určete pomocí size tables. Potřebujete informace k ceně trenýrek pro badminton? Najdete je v price list.

Sukýnky badminton

Velmi žádané jsou také sukýnky pro badminton. Vyrábíme je v provedení jako jednobarevné nebo v plném sublimačním potisku dle designu dresů a přání zákazníka. Sukně pro badminton je možno vyrábět i s vnitřní nohavičkou. Námi doporučovaným materiálem pro výrobu sukýnek je CoMo. Jedná se o velice příjemný a zároveň funkční materiál. Přehled všech používaných materiálů najdete na stránce materiály. Nevíte si rady? Neváhejte nás kontaktovat, rádi vám poradíme. Základní velikosti sukýnek pro badminton si určete pomocí size tables. Potřebujete informace k ceně sukýnek? Najdete je v price list.

Vlastní návrh

Pokud si nevyberete žádný model dresu, polokošile, trenýrek či sukýnek z naší nabídky pro badminton, nebo požadujete oblečení ve vlastním, originálním designu, můžeme v našem grafickém studiu společně s vámi vytvořit sportovní oblečení zcela podle vašich představ. Příprava grafického návrhu je zdarma. Samostatná výroba se vždy uskuteční až po odsouhlasení vzorků nebo tiskových náhledů. V případě ztráty nebo zničení vašich současných dresů nebo oblečení vám rádi zkompletujeme neúplné sady zhotovením podobných produktů tak, abyste je i nadále mohli používat.

Subscribe for getting news
Please feel free to leave message to us, we will be pleased to answer.
Information about processing of personal data
BISON SPORTSWEAR
Hlavní menu